Як лучани святкували Щедрий вечір з Галиною Конах. Фото
![](/resize/450x299/r/files/news/2017/01-16/209192/IMG_3259-2.jpg)
Надзвичайно душевна атмосфера в вдалась у «Кораблику» на Старий Новий Рік. А як могло бути інакше на концерті Галини Конах? Тим паче, цього разу вона «підтягнула» на сцену своїх янголів-учнів з вокальної школи «SoloWay», з якими разом заспівали багато новорічно-різдвяних пісень.
Про це розповідають організатори дійства.
«Усі хвилювались, дехто з учнів взагалі вперше виступав на сцені, проте оплески не вщухали, а квіти та святковий торт у фіналі взагалі були надзвичайною приємністю», - розповідають у «Кораблику» та пропонують ознайомитись із фотозвітом того вечора.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповідають організатори дійства.
«Усі хвилювались, дехто з учнів взагалі вперше виступав на сцені, проте оплески не вщухали, а квіти та святковий торт у фіналі взагалі були надзвичайною приємністю», - розповідають у «Кораблику» та пропонують ознайомитись із фотозвітом того вечора.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723119108)
Мойша
Показати IP
16 Січня 2017 23:01
коментар було видалено
У Луцьку зіткнулися мотоцикл та автівка, постраждав чоловік
Сьогодні 14:49
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:49
Нова очільниця ПФ на Волині та голова облради обговорили пенсійне забезпечення військових та соцзахист вразливих категорій
Сьогодні 13:59
Сьогодні 13:59
Чотирьох волинян підозрюють у торгівлі наркотиками
Сьогодні 13:42
Сьогодні 13:42
Туреччина планує створити систему ППО «Сталевий купол»
Сьогодні 13:25
Сьогодні 13:25
У Британії тисячі людей вийшли на протести проти расизму
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.