«Бумбокс» розпочав всеукраїнський тур з Луцька. ФОТОРЕПОРТАЖ
![](/resize/450x300/r/files/news/2016/09-12/201530/SFC1wd_RsEE (1).jpg)
У рамках всеукраїнського туру цими днями у Луцьку відгримів концерт відомого гурту «Бумбокс», який відбувся в оновленому клубі OPERA.
З Луцька, власне, музиканти і стартували із всеукраїнським туром. Окрім обласного центру, вони відвідають ще сім міст України.
Послухати виступ відомого гурту вживу зібрався цілий клуб. До програми концерту увійшли як давно знайомі хіти, на кшталт «Вахтери» чи «Наодинці», так і нові композиції.
Додамо, що лучанам пощастило першими почути нову роботу гурту «Бумбокс» під назвою «Сталеві квіти». Її, зі слів соліста гурту, збирались вперше виконати на фестивалі «ГогольFEST», проте вирішили спершу поділитись нею з луцькою публікою, адже концерт видався дійсно хорошим.Як «запалювалювали» музиканти луцьку публіку та як, власне, відбувався сам концерт дивіться на фото, які оприлюднили на офіційній сторінці клубу Опера у соцмережі:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
З Луцька, власне, музиканти і стартували із всеукраїнським туром. Окрім обласного центру, вони відвідають ще сім міст України.
Послухати виступ відомого гурту вживу зібрався цілий клуб. До програми концерту увійшли як давно знайомі хіти, на кшталт «Вахтери» чи «Наодинці», так і нові композиції.
Додамо, що лучанам пощастило першими почути нову роботу гурту «Бумбокс» під назвою «Сталеві квіти». Її, зі слів соліста гурту, збирались вперше виконати на фестивалі «ГогольFEST», проте вирішили спершу поділитись нею з луцькою публікою, адже концерт видався дійсно хорошим.Як «запалювалювали» музиканти луцьку публіку та як, власне, відбувався сам концерт дивіться на фото, які оприлюднили на офіційній сторінці клубу Опера у соцмережі:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У постачальника продуктів для Міноборони вилучили понад €4,7 мільйона «чорної» готівки
Сьогодні 15:41
Сьогодні 15:41
На Сумщині загинув молодий майор з Волині Борис Степанюк
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
Біля драмтеатру у Луцьку буде парковка
Сьогодні 15:08
Сьогодні 15:08
Дрони, квадрокоптери, зарядні станції: волинські воїни отримали черговий транш допомоги
Сьогодні 14:52
Сьогодні 14:52
У Раді пропонують удосконалити програму «єОселя»
Сьогодні 14:36
Сьогодні 14:36
У Луцьку п'яний водій не визнавав результату «Драгера» та пропонував патрульним хабар
Сьогодні 14:20
Сьогодні 14:20
Матері Героя з Торчина Руслана Карпюка вручили його орден
Сьогодні 14:03
Сьогодні 14:03
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.