«Що хочу, не хочу і обіцяю», - лучани про 2014 рік. ВІДЕООПИТУВАННЯ
Новий рік – це чистий аркуш. Шанс розпочати все з початку, спробувати власні сили та намагатися реалізувати задумане. Переважна більшість людей планують нові звершення, нові вершини та великі справи, надіючись, що наступний рік буде кращим за попередній.
Журналісти Інформаційного агентства Волинські Новини попросили звичайних перехожих розповісти, що вони чекають у 2014 році, чого не бажають і про що обіцяють собі та іншим.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Журналісти Інформаційного агентства Волинські Новини попросили звичайних перехожих розповісти, що вони чекають у 2014 році, чого не бажають і про що обіцяють собі та іншим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Технології для зими від Данлоп
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
На фронті загинув лучанин Михайло Кузьма
Сьогодні 11:44
Сьогодні 11:44
У Польщі через грози з буревієм загинули двоє людей, у Литві – понад 150 тисяч домогосподарств без світла
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
На Волині під час стрибка у воду важко травмувався хлопець. Потрібна термінова операція
Сьогодні 10:55
Сьогодні 10:55
Мадуро втретє виграв президентські вибори в Венесуелі
Сьогодні 10:39
Сьогодні 10:39
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.