Визначили топ-5 кращих гравців «Волині» 2015-ого року
![](/resize/450x284/r/files/news/2016/01-01/175398/20151231202736.png)
Традиційне передноворічне опитування вболівальників «Волині» уже вчотирнадцяте провів офіційний сайт ФК «Волинь».
У 2015-му на сайті та на клубній сторінці у Фейсбуці вболівальники обирали кращого з-поміж 15 футболістів, які в, які зіграли щонайменше десять поєдинків у чемпіонаті України та Кубку України.
Беззаперечним лідером і переможцем цього своєрідного референдуму став Александер Кобахідзе. За нього віддали голоси 862 учасники голосування, це 41, 5 % від загальної кількості. Вітаємо Сандро! І так тримати!
Другим у вболівальницькому референдумі став Флорентін Матей, у нього 375 голосів (16,5%), третім - Сергій Політило (352 голоси, 16,4%). Інші двоє "хрестоносці" у першій п’ятірці, за яких ви віддали голоси - Богдан Шуст та Редван Мемешев.
Як і обіцяли, призи серед тих, хто голосував у коментарях та у Фейсбуці, розіграємо з-поміж усіх учасників голосування за допомогою інтернет-ресурсу random.org Шукайте прізвище переможців 2 січня на офіційній сторінці у ФБ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У 2015-му на сайті та на клубній сторінці у Фейсбуці вболівальники обирали кращого з-поміж 15 футболістів, які в, які зіграли щонайменше десять поєдинків у чемпіонаті України та Кубку України.
Беззаперечним лідером і переможцем цього своєрідного референдуму став Александер Кобахідзе. За нього віддали голоси 862 учасники голосування, це 41, 5 % від загальної кількості. Вітаємо Сандро! І так тримати!
Другим у вболівальницькому референдумі став Флорентін Матей, у нього 375 голосів (16,5%), третім - Сергій Політило (352 голоси, 16,4%). Інші двоє "хрестоносці" у першій п’ятірці, за яких ви віддали голоси - Богдан Шуст та Редван Мемешев.
Як і обіцяли, призи серед тих, хто голосував у коментарях та у Фейсбуці, розіграємо з-поміж усіх учасників голосування за допомогою інтернет-ресурсу random.org Шукайте прізвище переможців 2 січня на офіційній сторінці у ФБ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Українські захисники відмінусували ще один ворожий гелікоптер та 1220 окупантів, – Генштаб
Сьогодні 10:03
Сьогодні 10:03
На Київщині внаслідок ворожої ракетної атаки загинули чоловік і його чотирирічний син
Сьогодні 09:35
Сьогодні 09:35
До Ковеля на щиті повертаються троє полеглих Героїв
Сьогодні 08:11
Сьогодні 08:11
Куди у Луцьку можна здати непотрібний одяг і як це зробити
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Комунальне приміщення в центрі Луцька продають за 1,2 млн
Сьогодні 06:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.