USD 42.00 42.35
  • USD 42.00 42.35
  • EUR 42.10 42.40
  • PLN 10.20 10.38

Виробництво пічок для «кіборгів» налагодили на Волині

27 Грудня 2014 12:50
«Кіборгів» у донецькому аеропорту обігрівають буржуйки з Ківерців. Так, 300 пічок виготовили на приватному підприємстві у селі Дідичі, 260 уже відправили в різні військові підрозділи та на блокпости, де стоять українські патріоти.

Про це повідомляє «Волинь-нова».

Раніше у ЗМІ повідомлялося про ківерцівського мецената і благодійника Володимира Дейну, який із напарником та другом Русланом Гнатюком організували виробництво металевих пічок двох конструкцій. Більша може обігріти приміщення об’ємом 30 кубічних метрів, а менша розрахована на 20. Їхня собівартість відповідно 1300 і 1000 гривень



Після цього відгукнулися люди, які зголосилися допомогти підприємцю і цікавилися, куди можна перерахувати гроші. Тому Володимир Дейна взявся за створення благодійного фонду, щоб на його рахунках акумулювати кошти.

— Зіткнувся з такою бюрократичною тяганиною, що навіть не хочу розповідати, — зазначив підприємець. — Не розумію, чому чиновники створили стільки різноманітних перешкод, що в людей навіть руки опускаються. Нарешті організаційна біганина, яка тривала майже два місяці, скінчилася і я зареєстрував «Благодійний фонд «Ківерцівський край». Його статутна діяльність передбачає, зокрема, матеріально–технічне забезпечення військовослужбовців, допомогу пораненим та сім'ям військовослужбовців, котрі служать у зоні АТО. Я працюю відкрито і прозоро, тому готовий поінформувати, як використовую пожертви.



Зі слів Володимира Дейни, за цей час на підприємстві виготовили 300 буржуйок, а 260 уже відправили на фронт. Пічки за їхній логотип лагідно називають «КАМки». Вони не дають замерзнути нашим бійцям на блокпостах на Сході України, прикордонникам та правоохоронцям, добровольцям та спецпризначенцям, солдатам Першого територіального батальйону «Волинь» та підрозділу Національної гвардії з Рівного.

— Їх вдалося доправити навіть українським «кіборгам», встановивши в терміналах донецького аеропорту, — розповідає пан Володимир і показує величезний список підрозділів, де добрим словом згадують ківерцівських майстрів.

За словами Володимира Дейни, необхідно відзначити важливу роль волонтерських та громадських організацій, які доставляють буржуйки на фронт. Серед них — «Поліські партизани», «Автомайдан», «Самооборона Ківерців», обласна спілка афганців, обласний центр допомоги учасникам АТО, волонтери Горохова, волонтер Костянтин Зінкевич.

Як підкреслив пан Володимир, він і надалі всі пічки віддаватиме безкоштовно. Тільки завдяки підтримці таких небайдужих людей, як Руслан Гнатюк (директор ТОВ «Ківерці-Агромаш»), підприємців Анатолія Бартощука, Галини Глушко, Леоніда Кашуби, він має можливість виготовляти буржуйки для бійців.

РЕКВІЗИТИ БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, ЯКІЙ МОЖНА ПЕРЕРАХУВАТИ КОШТИ:

БО «БФ» «Ківерцівський край»

Код ЄДРПОУ 39532662

р/р 26008000016060

ПАТ «Ві Ес Банк»

м. Львів МФО 325213!

До слова, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що залізничники з Волині обладнали спеціальні "мобільні криївки" для тимчасового проживання наших воїнів, які сьогодні несуть службу на сході країни. Зовні звичайний залізничний контейнер всередині чимось нагадує хостел: охайно застелені ліжка, посуд, вішаки для одягу. І навіть піч-буржуйка з краном для гарячої води.

25 грудня зі здолбунова відправили 3 таких контейнери, і вони вже знаходяться на місцях, обладнуються на позиціях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.




Система Orphus