USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.50 10.67

Вулиці та прибудинкові території, які ремонтуватимуть у Луцьку. Графік

7 Квітня 2016 18:44
Депутати міської ради під час сесії затвердили перелік вулиць та прибудинкових територій, які ремонтуватимуть у 2016-2017 роках.

Однак багато лучан зверталися до міської ради щодо термінів, коли відбуватимуться ці роботи, - повідомляють у відділі інформаційної роботи міськради.

Департамент житлово-комунального господарства оприлюднив графік проведення робіт з ремонту вулиць, прибудинкових територій, систем зовнішнього освітлення, світлофорних об'єктів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
* Показати IP 7 Квітня 2016 19:11
А чому демонтують святкову ілюмінацію? =( було гарно =(
Наталі до * Показати IP 8 Квітня 2016 09:34
Ніби-то буде нова ілюмінація, десь таке анонсували
Не зрозумів Показати IP 7 Квітня 2016 19:34
А де тут прибудинкові? Я тільки освітлення бачу...
ЛУЧАНКА Показати IP 7 Квітня 2016 20:13
А де ж графік проведення робіт з ремонту вулиць, прибудинкових територій?
123 Показати IP 7 Квітня 2016 21:38
коли зроблять тротуар нормальний по пр Волі від 4 школи до Київського майдану??? проспект все ж таки.... а ввечері пройтись страшно аби ноги не покрутити :((((
Луцьк Показати IP 7 Квітня 2016 22:06
А Відродження 12. КОЛИ БУДУТЬ РЕМОНТУВАТИ ПРИБУДИНКОВУ ТЕРИТОРІЮ?
ремонт Показати IP 8 Квітня 2016 08:46
Нові ремонти-нові можливості витянути гроші з бюджета у власну кишеню, хех.. Зараз будуть робити нові ремонти - значить в когось закінчились гроші...
Олеся Показати IP 8 Квітня 2016 08:55
А по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів 1 коли прибудинкову ремонтуватимуть? Двори за нашим будинком і ті,що перед ним-уже зремонтували, а у нас "не помітили" негараздів.
Зоя Показати IP 8 Квітня 2016 10:15
А от про кусок вул. Наливайка від № 53 і далі ніхто не згадує. Якихось 300 м грунтової дороги. Пора би вже зробити і там тверде покриття, не кажу про асфальт. Там не те що їхати, а йти вже важко. Часом грейдер пройдеться, але то до першого дощу.
ВОВК до Зоя Показати IP 8 Квітня 2016 21:06
наливай ко і все буде гут
ЛУЧАНКА Показати IP 8 Квітня 2016 19:30
А в нас на Воїнів-Інтернаціоналістів,7, кусочок двору коли буде відремонтований. Якщо не може мерія, то нехай зобов*яжуть підприємців, на чиї точки торгові видала мерія дозволи, їх біля буинку аж 4.
Вишків Показати IP 9 Квітня 2016 17:54
А кінець Героїв УПА взагалі не дорога а сплошні ями.... третуар обіцяють вже кілька років....не видно в списку на два роки вулиці Героїв УПА(((((
ківерцівська Показати IP 9 Квітня 2016 20:59
шо там з освітленням і ремонтом прибудинкових територій по ківерцівський????? знову болт забили.