Волинський військовий госпіталь отримав допомогу з Німеччини
![](/files/news/2016/09-28/202381/20160928-pjvf-24kb.jpg)
Допомогу з Німеччини передали Волинському військовому гарнізонному госпіталю. Сучасні ліжка з гідравлічними підйомниками та приліжкові тумби тепер служитимуть пораненим бійцям, які лікуються у волинському шпиталі.
Про це розповів головний лікар Волинського військового гарнізонного госпіталю Василь Криворучко, - інформує Громадське Волинь.
«Допомогу надали волонтери. Привезли нам ліжка та медичні тумби. Ліжка функціональні, на гідравліці, а не на електриці. Їх можна використовувати в будь-якому приміщенні. Також вони зручні для травмованих та поранених. Частину ліжок ми лишимо собі. Ми знаємо, що є проблеми з ліжками в 14-ої бригади, то можливо ще поділимося з ними», – зазначив він.
Привезли допомогу з німецького міста Бад-Зальцуфлен. Там є фонд, котрий називається «Мости в Україну». Очолює його Карл-Герман Крог. Цей фонд підписав угоду з Луцьком.
«Це вже четвертий вантаж, що ми привозили звідти для лікарень та госпіталів. Доставку організовува наш благодійний фонд, в якому я директор – «Європейський дім». Їздили туди, загружалися і привезли все сюди», – зазначив керівник Центру допомоги учасникам АТО у Волинській області Юрій Дмитрук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів головний лікар Волинського військового гарнізонного госпіталю Василь Криворучко, - інформує Громадське Волинь.
«Допомогу надали волонтери. Привезли нам ліжка та медичні тумби. Ліжка функціональні, на гідравліці, а не на електриці. Їх можна використовувати в будь-якому приміщенні. Також вони зручні для травмованих та поранених. Частину ліжок ми лишимо собі. Ми знаємо, що є проблеми з ліжками в 14-ої бригади, то можливо ще поділимося з ними», – зазначив він.
Привезли допомогу з німецького міста Бад-Зальцуфлен. Там є фонд, котрий називається «Мости в Україну». Очолює його Карл-Герман Крог. Цей фонд підписав угоду з Луцьком.
«Це вже четвертий вантаж, що ми привозили звідти для лікарень та госпіталів. Доставку організовува наш благодійний фонд, в якому я директор – «Європейський дім». Їздили туди, загружалися і привезли все сюди», – зазначив керівник Центру допомоги учасникам АТО у Волинській області Юрій Дмитрук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723188339)
2
Показати IP
28 Вересня 2016 12:30
А як це переживе Хоменко
За 48 годин Україна захопила більше території, ніж за контрнаступ-2023, – The Telegraph
Сьогодні 09:53
Сьогодні 09:53
У Луцьку компанія розпивала алкоголь і стріляла з пістолета
Сьогодні 09:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:19
Мешканцям Боратинської громади пропонують долучитися до централізованого водопостачання
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
На Волині показники сплати податків зросли на 26 %
Сьогодні 07:17
Сьогодні 07:17
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.