Волинський священик нестиме капеланську службу в зоні АТО
![](/files/news/2014/07-07/123245/italija_cvjat.jpg)
На прохання отця Олександра (Вронського) митрополит Луцький і Волинський Михаїл благословив його нести капеланську службу в «гарячих точках».
Разом з трьома побратимами Олександр Вронський пішов добровольцем у батальйон особливого призначення «Січ», який входить до складу Міністерства внутрішніх справ України.
Олександр Вронський, очільник ківерцівських свободівців, вирішив піти добровольцем разом з ще трьома побратимами. Про це повідомили у прес-службі Волинської обласної організації ВО «Свобода».
За майже два тижня перебування у батальйоні «Січ» в Києві добровольці пройшли початковий бойовий вишкіл.
Зазначимо, Кабінет міністрів України запровадив в армійських підрозділах капеланську службу і закликає представників усіх релігійних конфесій в Україні підтримати військових.
Олександр Вронський – священослужитель, а тому вважає, що в Україні треба відновити інститут капеланства, який існував в УНР, щоб при кожній військовій частині був священик. Відтак він звернувся до митрополита Луцького і Волинського УПЦ КП Михаїла. Владика на прохання отця Олександра благословив його нести капеланську службу у «гарячих точках».
Олександр Вронський переконаний, що він повинен бути там, де знаходиться його паства, зокрема на Сході, де нашим хлопцям необхідна духовна підтримка священика: «Хлопці всі сильні духом і вболівають за Україну. Готові стояти до кінця, щоб не допустити окупанта на нашу землю, а точніше вигнати його звідси зовсім. Бойовий дух у батальйоні дуже високий, і справді, як в співається в українському славні, готові положити душу і тіло за нашу свободу. Тут усі будуть боротися, як колись боролися козаки, січові стрільці, вояки УПА. Ми
беремо приклад з наших попередників, самі боремося і дітей своїх навчаємо боронити нашу землю. А оскільки в наших жилах тече бандерівська кров, тому ми непереможні. Ми переможемо, бо з нами Бог і з нами Україна!»
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Разом з трьома побратимами Олександр Вронський пішов добровольцем у батальйон особливого призначення «Січ», який входить до складу Міністерства внутрішніх справ України.
Олександр Вронський, очільник ківерцівських свободівців, вирішив піти добровольцем разом з ще трьома побратимами. Про це повідомили у прес-службі Волинської обласної організації ВО «Свобода».
За майже два тижня перебування у батальйоні «Січ» в Києві добровольці пройшли початковий бойовий вишкіл.
Зазначимо, Кабінет міністрів України запровадив в армійських підрозділах капеланську службу і закликає представників усіх релігійних конфесій в Україні підтримати військових.
Олександр Вронський – священослужитель, а тому вважає, що в Україні треба відновити інститут капеланства, який існував в УНР, щоб при кожній військовій частині був священик. Відтак він звернувся до митрополита Луцького і Волинського УПЦ КП Михаїла. Владика на прохання отця Олександра благословив його нести капеланську службу у «гарячих точках».
Олександр Вронський переконаний, що він повинен бути там, де знаходиться його паства, зокрема на Сході, де нашим хлопцям необхідна духовна підтримка священика: «Хлопці всі сильні духом і вболівають за Україну. Готові стояти до кінця, щоб не допустити окупанта на нашу землю, а точніше вигнати його звідси зовсім. Бойовий дух у батальйоні дуже високий, і справді, як в співається в українському славні, готові положити душу і тіло за нашу свободу. Тут усі будуть боротися, як колись боролися козаки, січові стрільці, вояки УПА. Ми
беремо приклад з наших попередників, самі боремося і дітей своїх навчаємо боронити нашу землю. А оскільки в наших жилах тече бандерівська кров, тому ми непереможні. Ми переможемо, бо з нами Бог і з нами Україна!»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.