USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.20 41.70
  • PLN 10.77 10.92

Волинських горе-перевізників «виховуватимуть»

5 Березня 2018 09:34
Щодо «горе-перевізників», які відмовляються перевозити пільговиків, зокрема атовців, вживатимуть заходів.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика 5 березня.

Ситуацію, яка склалася в Луцьку та області з хамовитими водіями, мають вивчити вже до 7 березня, на основі чого мають розробити систему заходів для врегулювання цього питання.

«Перевізники починають втрачати совість, за грошима вони нічого вже не бачать. Жоден перевізник не приходив до ОДА, не говорив, що в нього збитковий маршрут і він його закриває. Тому культура перевезення має бути на вищому рівні», – наголосив губернатор.

Він пригадав, що в ЗМІ постійно з’являється інформація про те, що водії висаджують атовців, членів багатодітних сімей та ін.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
лучанин Показати IP 5 Березня 2018 09:50
Кожного водія який незаконно відмовив в перевезенні учаснику АТО, водія та членів його родини в АТО на передову
Місцевий до лучанин Показати IP 5 Березня 2018 10:12
А родину навіщо ? Водія можна
кого виховувати Показати IP 5 Березня 2018 10:18
починаємо з себе. Скоро буде як на Кубі. Всі депутати і працівники облдержадміністрації будуть возити пільговиків своїми власними мерседесами. Пільговики зобовязані зареєструватися бо будуть кращі місця.Хто не зареєструється буде позбавлений пільги негайно. Тому терміново на протязі трьох днів потрібно зареєструватися в Волинській облдержадміністрації.
Сусід Показати IP 5 Березня 2018 10:36
Гунчика потрібно виховувати, а то страус керує))))))))
Надія Миколаївна Показати IP 5 Березня 2018 10:36
Питання повинно розглядатися про всіх пільговиків, які мають право на безкоштовний проїзд згідно діючих законів України , а не про окрему якусь категорію громадян !!!! Перед законом повинні бути всі равні , а не так як в нас в державі : - " прав той в кого більше прав..."
Анонім до Надія Миколаївна Показати IP 5 Березня 2018 12:31
Дійсно так! Відокремлювати АТО від інших категорій пільговиків не шляхетно.
ВОДІЙ Показати IP 5 Березня 2018 14:34
УЧАСНИК АТО ЗАХИЩАВ КРАІНУ ВІД ВОРОГА! ВСЮ КРАІНУ! ДАЙТЕ ІМ АДРЕСНУ ДОПОМОГУ НА ПРОІЗД! ПРИ ЧОМУ ТУТ ВОДІЙ! ХОРОШІ ВОДІІ ВІД ТАКИХ ДОХОДІВ ВИІХАЛИ ЗА КОРДОН! І НЕЗБИРАЮТЬСЯ ПРАЦЮВАТИ ТУТ !
555 Показати IP 5 Березня 2018 19:38
Та нормальний здоровий мужик навіть не буде ганьбитися з тим посвідченням, а заплатить 4 грн.
Жора М.В. до 555 Показати IP 7 Березня 2018 09:33
А куди йдуть ті кошти , що виділяє держава на перевезення пільговиків ...? Получиться подвійний тариф ...!!!
123 Показати IP 5 Березня 2018 19:45
Я плачу і мені за мої гроші ще й хамлять. Водіїв треба виховувати, підтримую голову ОДА.
до 123 Показати IP 5 Березня 2018 22:07
Виховувати не менше треба і пасажира. Сруть і обдирають маршрутки напевне інопланетяни. А про ряжених( не справжніх АТОвців) взагалі стидно говорити. Коли така буха бригада заходить в автобус то законнослухняний пасажир вже вірить, що вони перемогли і святкують взяття Кремля.