Волинські рятувальники витягли потерпілого з диму. ВІДЕО
![](/resize/450x297/r/files/news/2013/08-21/46686-1u.jpg)
«Рятування потерпілого з задимленого середовища» - це найскладніший етап обласних змагань, які організували волинські рятувальники, повідомили у прес-службі Державної служби з надзвичайних ситуацій в області.
Для вдосконалення професійної майстерності та підвищення боєздатності працівників пожежно-рятувальних підрозділів 17 команд відпрацювали елементи в’язання подвійної рятувальної петлі з одяганням її на потерпілого, в’язання рятувальної мотузки на конструкцію та рятування потерпілого з задимленого середовища, а також бойове розгортання.
Обласні змагання відбулися на базі другої державної пожежно-рятувальної частини та частини спеціальної пожежної техніки Луцька на кращу ланку газодимозахисної служби.
Найскладнішим, але, разом з тим, і найазартнішим етапом був останній – «Рятування потерпілого з задимленого середовища», де розгорілась справжня боротьба серед учасників змагань, адже, цей етап був вирішальним для визначення переможця змагань.
Кращою ланкою газодимозахисної служби визнали команду ДПРЧ-5 із Нововолинська. Друге місце виборола команда ДПРЧ-8 Каменя-Каширського, третє – ДПРЧ-9 Горохова.
З початку року в області працівниками пожежно-рятувальної служби ліквідовано 633 пожежі, на пожежах врятовано 16 людських життів, в інших надзвичайних ситуаціях – 20.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Для вдосконалення професійної майстерності та підвищення боєздатності працівників пожежно-рятувальних підрозділів 17 команд відпрацювали елементи в’язання подвійної рятувальної петлі з одяганням її на потерпілого, в’язання рятувальної мотузки на конструкцію та рятування потерпілого з задимленого середовища, а також бойове розгортання.
Обласні змагання відбулися на базі другої державної пожежно-рятувальної частини та частини спеціальної пожежної техніки Луцька на кращу ланку газодимозахисної служби.
Найскладнішим, але, разом з тим, і найазартнішим етапом був останній – «Рятування потерпілого з задимленого середовища», де розгорілась справжня боротьба серед учасників змагань, адже, цей етап був вирішальним для визначення переможця змагань.
Кращою ланкою газодимозахисної служби визнали команду ДПРЧ-5 із Нововолинська. Друге місце виборола команда ДПРЧ-8 Каменя-Каширського, третє – ДПРЧ-9 Горохова.
З початку року в області працівниками пожежно-рятувальної служби ліквідовано 633 пожежі, на пожежах врятовано 16 людських життів, в інших надзвичайних ситуаціях – 20.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Померла зірка фільму «Щоденник пам'яті» Джина Роулендс
Сьогодні 23:24
Сьогодні 23:24
«У всьому винні американці»: Лукашенко хоче, щоб всі сіли за стіл переговорів і закінчили «драчку»
Сьогодні 23:06
Сьогодні 23:06
Чоловіка затиснуло в салоні: у Луцьку – ДТП на Полонківській
Сьогодні 22:47
Сьогодні 22:47
У Луцькому районі BMW влетіла у прибудову до магазину
Сьогодні 22:11
Сьогодні 22:11
Зеленський подав у Раду законопроєкт про ратифікацію Римського статуту МКС. Що це означає
Сьогодні 21:53
Сьогодні 21:53
«Скажи, за що я тебе 15 років бив»: волинянин хотів менше покарання за домашнє насильство
Сьогодні 20:59
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 20:59
На Волині провели в останній шлях Героя Миколу Вдовенка
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.