Волинські бійці оздоровилися в «Буковелі»
![](/resize/450x253/r/files/news/2014/10-04/132193/2.jpg)
Група бійців АТО нещодавно повернулася з курортного комплексу «Буковель», де відпочивали там із своїми сім’ями. Тиждень відпочинку в Карпатах подарував військовим благодійний фонд «Фонд Ігоря Палиці – «Новий Луцьк». Про це інформує інтернет-видання «Під прицілом».
Зокрема, у рамках початку реалізації комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та їхніх сімей з Буковелю повернулося 4 сім’ї військовиків. Загалом на відпочинку вже побувало аж 17 учасників АТО разом зі своїми сім’ями та близькими людьми.
Враженнями від відпочинку поділилися Сергій та Василь, які саме прийшли у відпустку. Хлопців мобілізували до 51 бригади, однак, згодом їх перекомандирували до 24-ї бригади. Туди пішла зенітна і мінометна батареї волинських бійців. Саме там їм довелось побачити усе пекло війни на Сході: Красний Лиман, Лутугіно.
«Були моменти, коли вже думали що все. Ми прикривали артилерію… Бувало їдеш на машині, а поруч тебе розриваються снаряди. Один за одним… І лиш закриваєшся бронежилетом, аби у тебе не влучив осколок», - пригадує Василь.
«Та нам пощастило – в нас не було майже ніяких втрат. Тільки п’ятеро наших хлопців отримали поранення. Я то не є сильно віруючий, але там хрестився,і хлопці молилися. Не так страшно жити, як страшно вмерти від рук людей, які називали себе братами українців», - щиро зізнається Сергій.
Зі слів дружин військовиків, за 5 місяців у гарячих точках хлопці пройшли те, чого й ворогу не побажаєш.
«Я не знаю, ми напевно другого АТО не переживемо. Їм тяжко там, а ми тут переживаємо і страждаємо. Для сімей це - дуже тяжко», - зауважила дружина військового Ліза.
Рідні кажуть, саме тут, отримавши довгоочікувану відпустку на 20 днів та відпочивши у Буковелі, хлопці почали спати спокійно. Цим вони завдячують благодійному фонду «Фонд Ігоря Палиці – «Новий Луцьк», який взявся допомагати учасникам АТО.
«Співпрацею з фондом Ігоря Палиці ми дуже задоволені. По-перше, там відношення - людське і сама Ірина Мирославівна (Констанкевич) чекала наших хлопців, коли вони прийдуть у відпустки, аби дати їм путівки оздоровитися. Також у серпні дали по тисячі гривень матеріальної допомоги. В міській раді до нас зовсім - інше відношення. Здавалося б програму підтримки сімей-учасників АТО, яку наполегливо просувала Ірина Мирославівна, її прийняли, та результатів - нуль», - бідкається дружина солдата Василя.
Наразі вже 17 сімей відпочило в Буковелі, днями ж туди поїхало на відпочинок ще 9 учасників АТО з рідними.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Зокрема, у рамках початку реалізації комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та їхніх сімей з Буковелю повернулося 4 сім’ї військовиків. Загалом на відпочинку вже побувало аж 17 учасників АТО разом зі своїми сім’ями та близькими людьми.
Враженнями від відпочинку поділилися Сергій та Василь, які саме прийшли у відпустку. Хлопців мобілізували до 51 бригади, однак, згодом їх перекомандирували до 24-ї бригади. Туди пішла зенітна і мінометна батареї волинських бійців. Саме там їм довелось побачити усе пекло війни на Сході: Красний Лиман, Лутугіно.
«Були моменти, коли вже думали що все. Ми прикривали артилерію… Бувало їдеш на машині, а поруч тебе розриваються снаряди. Один за одним… І лиш закриваєшся бронежилетом, аби у тебе не влучив осколок», - пригадує Василь.
«Та нам пощастило – в нас не було майже ніяких втрат. Тільки п’ятеро наших хлопців отримали поранення. Я то не є сильно віруючий, але там хрестився,і хлопці молилися. Не так страшно жити, як страшно вмерти від рук людей, які називали себе братами українців», - щиро зізнається Сергій.
Зі слів дружин військовиків, за 5 місяців у гарячих точках хлопці пройшли те, чого й ворогу не побажаєш.
«Я не знаю, ми напевно другого АТО не переживемо. Їм тяжко там, а ми тут переживаємо і страждаємо. Для сімей це - дуже тяжко», - зауважила дружина військового Ліза.
Рідні кажуть, саме тут, отримавши довгоочікувану відпустку на 20 днів та відпочивши у Буковелі, хлопці почали спати спокійно. Цим вони завдячують благодійному фонду «Фонд Ігоря Палиці – «Новий Луцьк», який взявся допомагати учасникам АТО.
«Співпрацею з фондом Ігоря Палиці ми дуже задоволені. По-перше, там відношення - людське і сама Ірина Мирославівна (Констанкевич) чекала наших хлопців, коли вони прийдуть у відпустки, аби дати їм путівки оздоровитися. Також у серпні дали по тисячі гривень матеріальної допомоги. В міській раді до нас зовсім - інше відношення. Здавалося б програму підтримки сімей-учасників АТО, яку наполегливо просувала Ірина Мирославівна, її прийняли, та результатів - нуль», - бідкається дружина солдата Василя.
Наразі вже 17 сімей відпочило в Буковелі, днями ж туди поїхало на відпочинок ще 9 учасників АТО з рідними.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722119466)
Добре
Показати IP
4 Жовтня 2014 22:00
що хоч хтось тим хлопцям допоміг відволіктися від того жаху війни.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722119466)
Стефан до Добре
Показати IP
6 Жовтня 2014 16:37
Дійсно, після побаченого на сході, треба дуже довга психологічна реабілітація. А тому гори, на мою думку, найкраще для цього місце. Дуже радію тому, що у них є можливість там відпочити.
Біля берегів Швеції знайшли затонулий вітрильник ХІХ століття, а в ньому – 100 пляшок дорогого шампанського
Сьогодні 00:20
Сьогодні 00:20
28 липня: свята, події, факти. День працівників торгівлі в Україні, Волинським Новинам – 16 років
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку на Яровиці п’яний водій в’їхав у маршрутку: як його покарали![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
На Одещині чоловік потрапив до реанімації через укус павука
27 Липня 2024 23:08
27 Липня 2024 23:08
«Укрпошта» випустила марку на честь Ірини Фаріон
27 Липня 2024 22:40
27 Липня 2024 22:40
У Луцьку – літературно-мистецький фестиваль «Фронтера». День перший: як це було
27 Липня 2024 22:12
27 Липня 2024 22:12
Один у Самарі, два під Москвою: в Росії згоріли три гелікоптери
27 Липня 2024 21:44
27 Липня 2024 21:44
Змінила білий халат на піксель: історія фельдшерки Хуліганки зі сталевої сотки
27 Липня 2024 21:16
27 Липня 2024 21:16
На Харківщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Олександр Романович
27 Липня 2024 20:48
27 Липня 2024 20:48
На Світязі втопилася жінка. Оновлено
27 Липня 2024 20:20
27 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.