USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.50 10.67

«Волинська податкова перетворилась на каральний орган», – підприємці

8 Квітня 2016 15:17
Волинські підприємці просять очільника ДФС на Волині переглянути нові правила прийому громадян, щоб останні без штучних перешкод могли звертатись у Державну фіскальну службу.

Про це стало відомо під час четвертої позачергової сесії Волинської облради вчора, 7 квітня.

У запиті депутата Юрія Гупала до голови Волинської облради Ігоря Палиці та голови Волинської ОДА Володимира Гунчика, який озвучив Ігор Петрович, йшлося про те, що волинські підприємці неодноразово нарікали на роботу Головного управління Державної фіскальної служби України у Волинській області щодо прийому фізичних осіб-підприємців.

«Вважаю, що ДФС має бути відкритою, першою чергою, для платників податків, а також всіляко сприяти малому і середньому бізнесу розвиватись. Натомість, волинське управління ДФС перетворилось на якийсь каральний орган та режимний об’єкт, який є неприступний», – зачитав запит Ігор Палиця.
Депутат Гупало зауважив, що раніше підприємці мали вільний доступ до приміщення та могли спокійно звернутись за допомогою з того чи іншого питання.

Відтак, депутат просив очільника ДФС на Волині переглянути нові правила прийому громадян, щоб останні без штучних перешкод могли звертатись до служби.

Депутати підтримали запит колеги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Підприємець. Показати IP 8 Квітня 2016 15:22
Що правда то правда. Вони там позажирались. Треба ще й люстрацію по кожному начальнику там провести. Щось дуууууууууууже гарно вони живуть за державну зарплату і пихаті.
Тарас Показати IP 8 Квітня 2016 15:30
Погоджуюсь з підприємцями. Податкова -це якийсь непонятний орган. Туди не можна зайти без запрошень то що ще в якій країні так є. Краще б з корупцією там бролись. А не зловляь бо самі підставлять когось на 2 тис грн і піаряться а ви зловіть на тис доларів у вас там же так живуть працівники-чиновники
Анонім Показати IP 8 Квітня 2016 15:40
а що, почали працювати по-чесному, по закону? а інакше - чому ПЕРЕТВОРИЛАСЬ?
НУ звісно що так Показати IP 8 Квітня 2016 16:25
та нащо та держав для чого платити податки))))))))Як підприємці жирували так і жирують а людям не на пекнсію не на зп невистачає.....
ЛУЧАНКА Я до НУ звісно що так Показати IP 12 Квітня 2016 16:55
ти добрий..хай би скинулись хабарями ...і всім на зп хватило б
Молодець Показати IP 8 Квітня 2016 17:03
Гупало молодець! На тому тижні з митницею розбирався на цьому з податковою!
109 до Молодець Показати IP 8 Квітня 2016 19:46
А завтра за гарячу воду візьметься
НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Квітня 2016 20:54
кожен підприємець ЗОБОВЯЗАНИЙ відкрити офшорну фірму, створити сліпий траст і перерахувати туди свої активи. як стверджує херант, це нормальний бізнес
Гуща Показати IP 8 Квітня 2016 20:58
Основним полiпом в податковiй е очiльник гирикович, хабарник зi стажем, пiдла та пiдступна особь, але що зробиш живе на двi ciм'i', мае заробляти. Друга жiна з 5 ною дочкою живе в Луцьку (колiзей), ставить вимоги, от i грабить комерсантiв, контрабандистiв, буршинодобувачiв, акцизникiв, прийде твiй час, час розплати, кидала!
12345 Показати IP 8 Квітня 2016 21:17
гупало чесний пiдприемець
Людина Показати IP 8 Квітня 2016 22:30
Дуже чесна ви спитайте скільки він податків заплатив для держави на пенсії, на виплати малозабезпеченим. Всі чесні тільки чесно ніхто мільйони не заробляє.
123 Показати IP 9 Квітня 2016 10:03
Коли ж нарешті гупало почне платити податки . Я на його місці посоромився піднімати цю тему
Підприємець Показати IP 9 Квітня 2016 13:29
Молодець Гупало! То гастролери керували! Тепер поставили Світлану ! Хрін редьки не солодше!!! А змін як не було так і немає! Знову відкати за ПДВ, договорняки по перевіркам! Всі старі кадри лишилися на місцях! Про яке реформування можна говорити! Нічого не змінилося!
Податківець Показати IP 9 Квітня 2016 13:31
Годі Гурала троні тролити! Він дає робочі місця і платить зарплату! Податкові тролі, вернуть йому експортне ПДВ яке ви не хочете включати в реєстри! Бо він відмовляється платити відкати!
Ковельчани Показати IP 9 Квітня 2016 14:12
гирикович перестань створювати штучнi обставини, я тобi платити не буду. Весь Ковель та Володимир продае цигарки, ти цього не бачиш. Зрозумiло чому......
Ліда Показати IP 9 Квітня 2016 21:00
СБУ візьміться за Гиряковича і літаки не будуть порушувати кордони з польщею, закрийте те контрабандне кодло!!!
54 Показати IP 10 Квітня 2016 17:14
Коли виженуть цю м**зь гириковича, обнаглiв, терпець увiрвався