Волинянина нагородили орденом «За мужність»
![](/resize/450x307/r/files/news/2015/03-05/146699/2(8).jpg)
Командира взводу 79-ої окремої аеромобільної бригади, молодшого лейтенанта, рожищанина Павла Чайку Президент України Петро Порошенко нагородив орденом «За мужність».
У свої 26 колишній випускник Волинського державного університету імені Лесі Українки став справжнім професіоналом військової справи, здобув повагу побратимів завдяки героїзму, витривалості та силі волі. Всі ці якості він проявив у боях на сході.
Радник Президента Юрій Бірюков висловив своє захоплення подвигами Павла на своїй сторінці у Фейсбуці.
Додамо, що військову службу Павло Чайка проходить як контрактник.
Це вже не перша нагорода волинянина. 8 липня 2014 року тоді ще старшого сержанта Павла Чайку представили до державної нагороди – ордена «За мужність» III ступеня. 4 грудня того ж року він цей орден отримав, але II ступеня.
Водночас хлопець став третім повним кавалером ордена «За мужність» в Україні.
Нагадаємо, що 26 лютого 2015 року Президент підписав Указ про відзначення державними нагородами за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зокрема в боях на Дебальцевському напрямку, 74 військовослужбовці, 17 з яких вже немає в живих – їхні нагороди рідні отримали посмертно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У свої 26 колишній випускник Волинського державного університету імені Лесі Українки став справжнім професіоналом військової справи, здобув повагу побратимів завдяки героїзму, витривалості та силі волі. Всі ці якості він проявив у боях на сході.
Радник Президента Юрій Бірюков висловив своє захоплення подвигами Павла на своїй сторінці у Фейсбуці.
Додамо, що військову службу Павло Чайка проходить як контрактник.
Це вже не перша нагорода волинянина. 8 липня 2014 року тоді ще старшого сержанта Павла Чайку представили до державної нагороди – ордена «За мужність» III ступеня. 4 грудня того ж року він цей орден отримав, але II ступеня.
Водночас хлопець став третім повним кавалером ордена «За мужність» в Україні.
Нагадаємо, що 26 лютого 2015 року Президент підписав Указ про відзначення державними нагородами за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зокрема в боях на Дебальцевському напрямку, 74 військовослужбовці, 17 з яких вже немає в живих – їхні нагороди рідні отримали посмертно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1721672878)
Кацюра
Показати IP
5 Березня 2015 08:57
Оце мужність і любов до Вітчизни. А депутат Луцької міської ради Козюра каже, що нікуди не піде, бо в нього "все ж таки двоє дітей" і вже третє
![](/public/images/user_no_foto.png?1721672878)
ненависник козюри до Кацюра
Показати IP
5 Березня 2015 18:21
Будуть наступні вибори і козюра згадає як він любить Украіну який він патріот волині Волиняни відкрийте на кінець очі навчітся розрізнняти патріотів від нахлебальніків
![](/public/images/user_no_foto.png?1721672878)
Пірожик
Показати IP
5 Березня 2015 09:50
Заступник голови райради на Волині хотів «відмазатися» від армії через бронювання, але отримав повістку http://www.volynpost.com/news/46936-zastupnyk-golovy-rajrady-na-volyni-hotiv-vidmazatysia-vid-armii-cherez-bronyuvannia-ale-otrymav-povistku
![](/public/images/user_no_foto.png?1721672878)
СЕРГ ІЙ
Показати IP
5 Березня 2015 15:01
СЛАВА ГЕРОЮ УКРАЇНИ ПАВЛУ ЧАЙКІ ТА СЛАВА ГЕРОЮ УКРАЇНИ НАДІЇ САВЧЕНКО ЯКА ГОЛОДУЄ 83 ДЕНЬ
![](/public/images/user_no_foto.png?1721672878)
вася
Показати IP
5 Березня 2015 18:28
Хочете жити накінець нормально очистіться від всіх попередників незалежно що і ким вони були
Графік вимкнення електроенергії на Волині 23 липня
Сьогодні 20:47
Сьогодні 20:47
«Зі стебла можливі чудеса»: волинські майстри заготовляють матеріал для соломоплетіння
Сьогодні 19:49
Сьогодні 19:49
Закінчилася Волинь, а з нею і дорога: чи відремонтують на Рівненщині 11 км міжнародної траси
Сьогодні 19:30
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:30
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.