Волинян просять допомогти онкохворій ковельчанці, про яку «всі забули»
![](/resize/450x267/r/files/news/2015/07-22/160421/Snymok-ekrana-2015-07-22-v-16.03.13.png)
«Ніхто не приходить і не телефонує – забули всі, в тому числі і влада», – так про онкохвору ковельчанку Василину Мелещук написала місцева волонтерка Катерина Кухаренко. Вона просить підтримати сім’ю Мелещуків фінансово.
Відповідний допис з’явився на її сторінці у Фейсбуці.
«Провідала Василину Мелещук – онкохвору молоду дівчину з Ковеля. Давно не була, а вчора зателефонувала мама Оксана: «Прийдіть, побачите нове ліжко, і Василинку на вулицю вивезли», – описала ситуацію Кухаренко. І додала: Невеселу картину побачила: молода дівчина лежить нерухома з трубочками. Нелегкою була й розмова з мамою, яка штучно годує доньку й лікує (періодично виникають проблеми з очима, зубами та іншими органами, в трахеї ж – взагалі трубка, бо не відходить мокротиння).
Перед Великоднем зробили операцію – останню. Багато ліків треба, памперси , вологі серветки. Ніхто не приходить і не телефонує – забули всі, в тому числі і влада.
Написала заяву на ремонт даху, то зробили – переставили шиферини, а підвіконня у сусідки вкрали. Підлогу прийшли заміряли, яка прогнила – цим все і скінчилось.
Щотижня треба гроші на ліки , один «Уталакс» по 80 гривень на тиждень. Влада обіцяла дати матеріальну допомогу , але що то за сума – 300 гривень?
Душа болить…А де церква , де державні спеціальні служби, помічники депутатів? Телефонувала до однієї – дуже зайнята і грошей немає, мовляв, все на АТО. А Василині треба ж допомогти!», – написала волонтерка.
Детальніше про саму дівчину – у сюжеті Телевізійного центру Ковеля.
Допомогти Василині Мелещук можна, перерахувавши кошти на банківську картку: А-Банк, 4323355300297579, Мелещук Оксана Миколаївна.
За деталями звертайтеся до мами Василини – Оксани за телефоном: 093 47 30 331.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідний допис з’явився на її сторінці у Фейсбуці.
«Провідала Василину Мелещук – онкохвору молоду дівчину з Ковеля. Давно не була, а вчора зателефонувала мама Оксана: «Прийдіть, побачите нове ліжко, і Василинку на вулицю вивезли», – описала ситуацію Кухаренко. І додала: Невеселу картину побачила: молода дівчина лежить нерухома з трубочками. Нелегкою була й розмова з мамою, яка штучно годує доньку й лікує (періодично виникають проблеми з очима, зубами та іншими органами, в трахеї ж – взагалі трубка, бо не відходить мокротиння).
Перед Великоднем зробили операцію – останню. Багато ліків треба, памперси , вологі серветки. Ніхто не приходить і не телефонує – забули всі, в тому числі і влада.
Написала заяву на ремонт даху, то зробили – переставили шиферини, а підвіконня у сусідки вкрали. Підлогу прийшли заміряли, яка прогнила – цим все і скінчилось.
Щотижня треба гроші на ліки , один «Уталакс» по 80 гривень на тиждень. Влада обіцяла дати матеріальну допомогу , але що то за сума – 300 гривень?
Душа болить…А де церква , де державні спеціальні служби, помічники депутатів? Телефонувала до однієї – дуже зайнята і грошей немає, мовляв, все на АТО. А Василині треба ж допомогти!», – написала волонтерка.
Детальніше про саму дівчину – у сюжеті Телевізійного центру Ковеля.
Допомогти Василині Мелещук можна, перерахувавши кошти на банківську картку: А-Банк, 4323355300297579, Мелещук Оксана Миколаївна.
За деталями звертайтеся до мами Василини – Оксани за телефоном: 093 47 30 331.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Мав допомагати батькам-пенсіонерам: волинянина посадили на три роки, бо не взяв повістку![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:18
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:18
Свідчить про давні практики управління водою: в Індії виявили тисячолітній трубопровід
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Лучанин обікрав магазин, а вдома тримав патрони до пістолета. Як його покарали![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
Звичайна нісенітниця: Лукашенко збрехав про українські дрони над Білоруссю
11 Серпня 2024 23:07
11 Серпня 2024 23:07
У Нововолинську вдруге провели змагання для малюків «Забіг у повзунках»
11 Серпня 2024 22:39
11 Серпня 2024 22:39
Авто влетіло у дерево: в Луцькому районі – ДТП
11 Серпня 2024 22:11
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 22:11
Завтра Ковель прощатиметься з 26-річним майором Борисом Степанюком
11 Серпня 2024 21:43
11 Серпня 2024 21:43
Заплатить 51 тисячу за підробку документів: підприємець намагався виїхати в Польщу через «Устилуг»![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
У Нововолинську розгорнули найбільший вʼязаний прапор України
11 Серпня 2024 20:47
11 Серпня 2024 20:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.