Вітрину у «Гранд Волині» розтрощила волинська модель, - ЗМІ

За кермом джипа, який врізався у вітрину «Гранд Волині», перебувала волинська модель Надія Гавура. Про це пише Таблоїд Волині з посиланням на власні джерела.
Нагадаємо, минулої ночі у Луцьку дівчина на білому джипі в’їхала у вітрину торгового центру.
«П'янюча дівчина на білому «Мерседесі», відвідувачка нічного клубу «Опера» у Луцьку, протаранила два авто, в'їхала в магазин, залишила місце події на таксі», - писав на своїй сторінці у Фейсбук автомайданівець Олександр Ніколайчук.
Згідно з даними Таблоїда Волині, винуватицею ДТП була модель родом з Прилуцького Надія Гавура. У зв'язку з аварією, дівчина збирається швидко покинути межі України.
Блондинка Надія Гавура з сестрою
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Блондинка Надія Гавура з сестрою
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 39

V.
Показати IP
13 Листопада 2016 10:45
Думаю, штраф і відшкодування заплатити краще ніж обс*ратися і тікати. Простіше далі буде жити.

Надя до V.
Показати IP
13 Листопада 2016 11:17
Якби ти думав ти б на мерседесі їздив, а жити мені і так просто...

Лялька до Надя
Показати IP
13 Листопада 2016 12:05
Тіпа надя написала

Олена до V.
Показати IP
13 Листопада 2016 14:54
Що б ви знали все вже оплачено, і нікуди вона не втікає

а
Показати IP
13 Листопада 2016 10:51
коментар було видалено

Пастух
Показати IP
13 Листопада 2016 11:35
Це що ше за така м*дель.... На подіумах Паріжа і Лондона я її не бачив.... Чи це клічка така??? У мене в стаді тоже є модель -- вівця

ооо до Пастух
Показати IP
13 Листопада 2016 20:44
Ти, пастух,ти хоч був в Парижі? Так що не мичи

123
Показати IP
13 Листопада 2016 11:36
Кто модель, чего модель? Колхозница !

А)) до 123
Показати IP
13 Листопада 2016 20:48
Ты посмотри на себя городская! Надя хотя из деревни , но выглядит в сто раз лучше тебя городской. А как человек Надя-душа золотая , а ты -де*ьмо настоящее

Вовчик до А))
Показати IP
13 Листопада 2016 21:39
Во дура спалила ще одну. Ля. Ви дури дурами.

Шонібудь
Показати IP
13 Листопада 2016 11:39
Передивившись її інстаграм, побачив, що вона якась нездорова.

Вовчик
Показати IP
13 Листопада 2016 12:10
коментар було видалено

Рома до Вовчик
Показати IP
13 Листопада 2016 12:41
А тобі шо завідно ,шо нас**ала?! Головне що не в тебе невдахи,який дівчині хіба що може купити морозиво в стаканчику!

До Роми до Рома
Показати IP
13 Листопада 2016 15:16
А ти насо..л на Мерседес ...?

Вовчик до До Роми
Показати IP
13 Листопада 2016 16:45
коментар було видалено

Саша до Вовчик
Показати IP
13 Листопада 2016 20:50
Кожний судить в міру своєї розпущеності.

русский
Показати IP
13 Листопада 2016 12:21
слюшай, а зачем тибе такой балшой губа?

неруський до русский
Показати IP
14 Листопада 2016 09:48
коментар було видалено

куратор
Показати IP
13 Листопада 2016 13:16
+- 30000 погуляла, смішно тікати.******* ***

Любі свині
Показати IP
13 Листопада 2016 13:58
Прохання до журналістів- речі та людей називати своїми іменами. На Заході "модель" - це ікона стилю та поведінки. Багато з них частину своїх статків направляють у різні спонсорські та меценатські проекти. Як правило - поводять себе дипломатично, часті гості теле і радіо-ефірів, взагалі - в основній масі- освідчені люди. В даній ситуації - вівця з села, яку "шпортає" якийсь такий же сільпух-папік, п"яна на машині ну і звісно, біля "культурної столиці Луцька" - "Опери". .. Я к кажуть : " Дівку з села вивезти можна, а село з дівки - ніколи".

РРР до Любі свині
Показати IP
13 Листопада 2016 20:56
Ти така грамотна вівця судиш сама по собі

І
Показати IP
13 Листопада 2016 14:03
коментар було видалено

Іван
Показати IP
13 Листопада 2016 14:32
Гик! Гик!

1234
Показати IP
13 Листопада 2016 14:59
***** але ви тупі, вона вже все оплатила і мерсіка поладить, і буде все норм, не виносьте собі мозг та і їй

Укроп до 1234
Показати IP
13 Листопада 2016 15:29
Неможна їй винести те, чого в неї немає!!!

губи
Показати IP
13 Листопада 2016 15:29
хто скаже який там кіілометраж

я
Показати IP
13 Листопада 2016 16:16
https://vk.com/photo152742420_437350634

майбутній шанувальни
Показати IP
13 Листопада 2016 16:46
Тепер в місті її будуть знати як "Міс Гранд Волинь - скляна вітрина перший поверх".Якраз для цього титулу і підходить.

Випадковий гість
Показати IP
13 Листопада 2016 18:13
класні коментарі, аж настрій піднявся- Дякую усім хто писав коменти.А на рахунок вівці- що є то є!

Світ
Показати IP
13 Листопада 2016 20:14
коментар було видалено

Е.Ф.
Показати IP
13 Листопада 2016 21:00
Надюша , ти помітна особа раз про тебе стільки говорять. А за випадок що стався не переживай! Головне ,що всі живі,здорові. А тобі урок на майбутнє. Будь уважна!

Толік
Показати IP
13 Листопада 2016 21:21
Передбачаю її наступний прихід в Оперу - бурні овації та увагу і заздрість всіх відвідувачів ))))))))))))))))

Анонім до Толік
Показати IP
14 Листопада 2016 15:07
ОПЕРНА ДІВА.

Діма
Показати IP
14 Листопада 2016 00:13
це точно, ПРИХІД в оперу

111
Показати IP
14 Листопада 2016 10:37
коментар було видалено

читач
Показати IP
14 Листопада 2016 14:49
в чому проблема? дівчина живе як може. Змогла заробити на машину - ну і добре. Якщо ж вона ще й чесно відшкодує всі збитки і штрафи - то які ще питання? Чому вбивство людини (давайте згадаємо аварію 23 лютого, коли п'яний виродок збив велосипедиста, втікаючи від поліції) в нас "коштує" 2700 грн. штрафу і один день обговорення в постах ВН? Чому ніхто не ставить запитання, а що це за суддя такий милосердний? Нагадаю, вирок був - винен, а покарання по факту - 2700 грн. штрафу. Тут водій врізався у вітрину, визнав вину, повністю залагодив (ну так пишуть) всі проблеми з постраждалими. Хто цей водій і як він на ту машину заробив - питання десяте, якщо не двадцяте...

Оленка до читач
Показати IP
18 Листопада 2016 14:55
Проблема в тому, що вона всілася п"яна за кермо. Думає, що у неї є якась індульгенція. Це їй дуже крепко повезло, що ніхто не постраждав, а якби далі поїхала і когось збила??? І ще й втікла з місця події - впісялась.

знайомий
Показати IP
8 Лютого 2017 22:06
Ти що її бачила п'яною за кермом що так судиш? Те що сталось все відшкодовано, вона за свій вчинок сама розбереться. Не вам судити. Головне що всі живі здорові.
Волинянина, який побив поліцейського, взяли під варту
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Cеред українців з тимчасовим захистом у Норвегії працюють 30% – вдвічі більше, ніж рік тому
Сьогодні 06:17
Сьогодні 06:17
В Єгипті знайшли гробницю невідомого царя
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
До 2030 року дитяча смертність у світі може сягнути 30 мільйонів, – ООН
26 Березня 2025 23:47