USD 42.00 42.30
  • USD 42.00 42.30
  • EUR 42.10 42.35
  • PLN 10.25 10.40

Відеонагляд, зарплати, чіпування тварин: на що просить гроші КП «Ласка»

27 Листопада 2018 21:42
Із метою врегулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами з міського бюджету на наступні два роки КП «Ласка» просить 13,2 мільйона гривень: у 2019 році – 5,6 мільйона, у 2020 році – 7,6 мільйона.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження 27 листопада.

Як повідомила директорка КП «Ласка» Наталія Рудь, програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в місті Луцьку на 2019–2020 роки покликана зменшити кількість безпритульних тварин у Луцьку.

Кошти по програмі скерують на зарплату працівникам КП «Ласка», придбання їм спецодягу, відлов, вакцинацію та стерилізацію тварин, їх ідентифікацію і спеціальне чіпування для обліку й моніторингу популяції, засоби дезінфекції приміщень, продукти харчування для тварин, адміністративні витрати та реконструкцію вольєрів.

Також програма передбачає значне оновлення та переоблаштування приміщень підприємства.

Наприклад, 2019 році КП «Ласка» планує замінити дах у одному з приміщень і провести каналізацію. Своєю чергою, 2020 року йдеться про облаштування додаткових приміщень, проведення опалення у ветеринарному приміщенні, переоблаштування авто під мобільну лабораторію, реконструкцію ізолятора та влаштування відеонагляду на території всього підприємства.

Окрім того, за словами Наталії Рудь, КП «Ласка» хоче залучити на свою діяльність грантові кошти та гроші благодійних організації. Так, наступного року «Ласка» таким чином планує одержати півмільйона гривень, а у 2020 році – 340 тисяч гривень.

Наталія Рудь відзначила, що підприємство розглядає можливість співпраці з сусідніми громадами задля ефективнішого регулювання чисельності безпритульних тварин.

Як зазначив заступник Костянтин Петрочук, головна відмінність цієї програми від минулорічної полягає в тому, що раніше не було передбачено, що тварину після її відлову, лікування, стерилізації та чіпування негайно повертали в мікрорайони. До того ж заступник наголосив, що раніше КП «Ласка» знаходилося в підвішеному стані, тому, аби підприємство змогло належно розвиватися, треба відповідно підтримувати його.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 4
Європа Показати IP 27 Листопада 2018 21:47
Дайте мені аідро патронів Я безсплатно вам Стререлізую від міста цілий камаз. Цього Баласту у місті
Не Європа до Європа Показати IP 27 Листопада 2018 22:24
Було б добре,якби такі хворі,як ти самі себе стерилізували і не розмножувалися. Те,що ти пишеш і,як ти пишеш, свідчить про обмеженість твого розуму і вміння співчувати живим істотам на цьому світі. Тут ті тварини,яких ти зневажаєш, далі по розвитку,ніж ти.Співчуваю...
Європа Показати IP 27 Листопада 2018 21:56
Дітям краще гроші а неробам за дворняг Це що таке щоб на цей непотріб мільйони витрачали.... Міського бюджету? Собак і котів дешевше усипити Відстріляти Для чого гудувати? Дітям в дитячому будинку ці кошти більш потрібні Чи в будинку пристарілих Закрийте ту Банадельню і не витрачайие кошти на зайвий непотріб
Лучанин до Європа Показати IP 27 Листопада 2018 22:54
Тебе теж дешевше усипити чи відстріляти чім зарплату платити. Може так і зробимо?

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus