Ветерани ОУН-УПА отримають надбавки
Ветеранам ОУН-УПА, які проживають на Волині, збільшать щомісячні соціальні виплати.
Про це йшлося під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства 30 серпня.
Виплати планують збільшити у зв’язку із відзначенням цьогоріч 75-річчя УПА. Окрім того, 2017 рік оголошено Роком УПА на Волині.
Директор департаменту соціального захисту населення ОДА Оксана Гобод розповіла, що кожного року кількість ветеранів у Волинській області зменшується, зараз їх – близько 209 осіб, і для збільшення суми щомісячних виплат ветеранам до грудня цього року потрібно передбачити в обласному бюджеті 260 тисяч гривень.
Своєю чергою, перший заступник голови облради Олександр Пирожик підкреслив: «Ми маємо виправити історичну несправедливість, вшанувати цих людей і прийняти відповідне рішення на майбутній сесії облради».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства 30 серпня.
Виплати планують збільшити у зв’язку із відзначенням цьогоріч 75-річчя УПА. Окрім того, 2017 рік оголошено Роком УПА на Волині.
Директор департаменту соціального захисту населення ОДА Оксана Гобод розповіла, що кожного року кількість ветеранів у Волинській області зменшується, зараз їх – близько 209 осіб, і для збільшення суми щомісячних виплат ветеранам до грудня цього року потрібно передбачити в обласному бюджеті 260 тисяч гривень.
Своєю чергою, перший заступник голови облради Олександр Пирожик підкреслив: «Ми маємо виправити історичну несправедливість, вшанувати цих людей і прийняти відповідне рішення на майбутній сесії облради».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722954247)
зА
Показати IP
30 Серпня 2017 13:09
Що?
На місці загинув пасажир мотоцикла: волинянина посадили на 5 років, бо п’яним врізався у відбійник![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:17
На тілі були порізи: встановили особу жінки, тіло якої знайшли у Луцьку поблизу Стиру![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:28
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:28
У Луцьку патрульні затримали водія Audi з наркотиками
Сьогодні 16:12
Сьогодні 16:12
Вносив у «Шлях» як своїх водіїв: перевізник з Волині допоміг незаконно виїхати в ЄС 17 чоловікам
Сьогодні 15:56
Сьогодні 15:56
Порушував ПДР, був п’яний та не отримував водійського посвідчення: рівненські патрульні зупинили горе-водія з Волині
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Кабмін розширив перелік пріоритетних видатків
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
Де і як замовити товари для котів з доставкою додому?
Сьогодні 15:06
Сьогодні 15:06
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.