В Україні попрощалися з військовими, які загинули в авіакатастрофі
![](/resize/450x248/r/files/news/2017/03-31/214555/800270.jpg)
У Львові та Полтаві поховали військовослужбовців, які загинули в авіакатастрофі під Краматорськом, повідомляє 24 канал.
У Львові в останню путь проводжали 54-річного Віктора Калитича. Чоловік очолював центральне ракетно-артилерійське управління Збройних Сил і був одним із пасажирів «Мі-2», який розбився під Краматорськом.
Віктор Калитич вийшов на військову пенсію, однак у 2015 році повернувся на службу. Спочатку тренував бійців за напрямком ракетного озброєння, а згодом його перевели у центральний апарат Міноборони.
У Полтаві вчора, 30 березня, поховали 3 бійців. Під залпи військового салюту тут попрощались з підполковником Євгеном Волошином, капітаном Дмитром Мовчаном та зі старшим лейтенантом Романом Кандулом. Вертолітники були з 18 окремої бригади армійської авіації, яка дислокується у Полтаві. Саме тут і відслужили панахиду за ними.
«Вони дуже любили небо. Ми досі не можемо повірити, що все це сталося. Але, як кажуть, льотчики не помирають – вони летять і не прилітають назад», – розповів командир вертолітної ескадрильї, підполковник Олексій Редькін.
В пам'ять про загиблих льотчиків місце прощання у Полтаві облетіли військові вертольоти.
Нагадаємо, що вертоліт Мі-2 розбився 26 березня під Краматорськом. 5 військовослужбовців, які були на борту, загинули.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У Львові в останню путь проводжали 54-річного Віктора Калитича. Чоловік очолював центральне ракетно-артилерійське управління Збройних Сил і був одним із пасажирів «Мі-2», який розбився під Краматорськом.
Віктор Калитич вийшов на військову пенсію, однак у 2015 році повернувся на службу. Спочатку тренував бійців за напрямком ракетного озброєння, а згодом його перевели у центральний апарат Міноборони.
У Полтаві вчора, 30 березня, поховали 3 бійців. Під залпи військового салюту тут попрощались з підполковником Євгеном Волошином, капітаном Дмитром Мовчаном та зі старшим лейтенантом Романом Кандулом. Вертолітники були з 18 окремої бригади армійської авіації, яка дислокується у Полтаві. Саме тут і відслужили панахиду за ними.
«Вони дуже любили небо. Ми досі не можемо повірити, що все це сталося. Але, як кажуть, льотчики не помирають – вони летять і не прилітають назад», – розповів командир вертолітної ескадрильї, підполковник Олексій Редькін.
В пам'ять про загиблих льотчиків місце прощання у Полтаві облетіли військові вертольоти.
Нагадаємо, що вертоліт Мі-2 розбився 26 березня під Краматорськом. 5 військовослужбовців, які були на борту, загинули.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058215)
51 омбр(розформ)
Показати IP
31 Березня 2017 11:04
Шановні журналісти хіба не МИ-8 мтв розбився,а МИ-2,
Волинянка Марія Повх кваліфікувалася у півфінал третьої поспіль Олімпіади з веслування на байдарці
Сьогодні 21:55
Сьогодні 21:55
У 2025 році Путіну доведеться зупинити війну або провести нову мобілізацію, – Буданов
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
«Схуд на 10 кг»: волинські пожежники повернулися з Донеччини
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
У 9 справах з 10 українські суди скасовують штрафи від ТЦК
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.