USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.40 41.90
  • PLN 10.34 10.60

В ЛНТУ обирають ректора

17 Червня 2015 09:58
Вибори ректора одного з найбільших волинських вишів – Луцького національного технічного університету стартували сьогодні, 17 червня, о 9.00.

Розпочалося голосування в аудиторії №37 корпусу Б університету.

За посаду очільника вишу борються восьмеро кандидатів, найімовірнішими претендентами на перемогу вважають виконувача обов’язків ректора, доктора економічних наук, професора Зоряну Герасимчук та завідувача кафедри матеріалознавства та пластичного формування конструкцій машинобудування, доктора технічних наук, професора Петра Савчука.

Триватиме голосування до 15.00, а для того, щоб вибори визнали такими, що відбулися, потрібно, щоб проголосувало не менше 50% виборців. Обиратимуть ректора терміном на п’ять років. Наразі науково-педагогічні працівники, студенти та технічні працівники активно беруть участь у голосуванні.

Як повідомив голова оргкомітету виборів Олександр Бондарський, в університеті створили чотири виборчі комісії: головна, для виборців, які є працівниками ЛНТУ та дільничні у Луцькому технічному коледжі, Ковельському промислово-економічному коледжі, та Любешівському технічному коледжі. На головній дільниці голосує 552 особи, у Ковелі – 86, у Луцькому технічному коледжі – 101, у Любешові – 117 виборців.

Наразі голосування відбувається без інцидентів. Напередодні виборів жоден із кандидатів не зняв своєї кандидатури (вони мали право це зробити до 9.00 16 червня), тож виборці обирають з-поміж 8 претендентів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Степан Бандера Показати IP 17 Червня 2015 10:18
А хлопаки з Варти порядку в цивільному уважно стежать за правильністю проходження виборів, а потім і підрахунок голосів проконтролюють.
Всезнайко до Степан Бандера Показати IP 17 Червня 2015 10:31
Бачу, що сидять туп**лі ***ці... Тиск на виборців?
макс Показати IP 17 Червня 2015 10:21
А тим хлопакам "в цивільному" хтось такі повноваження давав?
Анонім до макс Показати IP 17 Червня 2015 10:40
Самі взяли.
луцкий Показати IP 17 Червня 2015 10:26
а я бы Пустюльгу хотел бы ректором видеть.... ну или Валика Талаха))
луцкий Показати IP 17 Червня 2015 10:29
и ещё Валя Галущак такая красивая.... ммм))))
студент до луцкий Показати IP 19 Червня 2015 22:37
Подивись поблище і зміниш думку
Андрій Показати IP 17 Червня 2015 10:35
Сидять афганці животаті і проплачені покровителями Савчука. Невже пустять у хід кулаки, якщо їхня людина програє?Ото така демократія і ми йдемо до цивілізаційної Європи? Сором. Чергова репетиція до місцевих виборів як чинити тиск і підкилимні ігри.
Лось до Андрій Показати IP 17 Червня 2015 13:49
Андрію, ти Аполлон з ідеальною фігурою? На%уя абражаєш людей за їхні вади? Животаті. Може, ти тупий, але це вада і тобі ніхто на це не вказує, шкодують.
Ернест Показати IP 17 Червня 2015 10:39
Напередодні дня голосування Зоряна погрожувала всім, хто за неї не проголосує, що вона як стане ректором знайде і покарає. даєш нову демократію...
Хемінгуей до Ернест Показати IP 17 Червня 2015 11:16
Інфа 100%. На Ковалевській спочатку задобрювала, а хто не вівся, то "попереджувала" про наслідки!
Дивно Показати IP 17 Червня 2015 10:48
А де Паша Данильчук?Як без нього?
луцкий до Дивно Показати IP 17 Червня 2015 10:55
и его друг Богдан Климчук))) на янтарных заработках где-то под Сарнами....))
Дмитро Показати IP 17 Червня 2015 11:13
Петька давай! тримаємо за тебе кулаки!
111 Показати IP 17 Червня 2015 11:14
Не дай Боже буде зоряна. Університет стане банкрутом за рік, а та к*рва буде гріти дупу в Криму з москальським паспортом.
викладач Показати IP 17 Червня 2015 11:43
Зоряна буде прекрасним ректором. А з Петра всі сміються.
111 до викладач Показати IP 17 Червня 2015 11:54
сміються ті хто заздрить. Він хоч щось робить: гранти, проекти. + Університет технічний, значить і ректор має бути техніком, а не "шо попало"
Анонім Показати IP 17 Червня 2015 11:46
Піар і показуха,гріх та й годі. Сидять корупціонери животаті, нажерті фейси.А потомки рвуться до влади, мало вкрав покійний, я думаю там йомук Бог добавить,
працюю Показати IP 17 Червня 2015 12:05
Віктор Володимирович був патріотом, він побудував університет з нічого. А ти анонім напевно безмозгле створіння раз таке пишеш.
викладач Показати IP 17 Червня 2015 12:08
Що зробив Петро для університету?
as Показати IP 17 Червня 2015 12:17
зоряна герасимчук мае росiйське громадянство сепаратистка а нашi правосеки мало що донбас прфукали горе солдати навiть бабу слабку побороти не можуть третiй майдан не загорами тодi ми всiх продажних в концлагер на перевиховання труд з них людей зробить там ним мiсце
Маша Показати IP 17 Червня 2015 12:25
Якби вона мала російське громадянство, то відповідні органи зайнялися нею.
111 до Маша Показати IP 17 Червня 2015 12:39
Наші "відповідні органи" займаються всім, тільки не тим чим треба!
аs Показати IP 17 Червня 2015 12:35
ще займуться вiдразу на нуль помножать
А на нас Показати IP 17 Червня 2015 12:36
Знаю цього Петра. А бла-бла-бла хоч відбавляй.
Mik (галицька миша) Показати IP 17 Червня 2015 12:56
Що є головною метою: чи ректора обрати, чи скандал влавштувати?
Історик Показати IP 17 Червня 2015 12:56
Хто народився ПЕТЬКОЮ - Чапаєвом не стане.
Студент ЛНТУ Показати IP 17 Червня 2015 13:59
Петро Петрович - смілива і перспективна людина !
Волинянка Показати IP 17 Червня 2015 14:50
Люди добрі, Лучани, Волиняни мої, тож виберіть нарешті достойного ректора цього вузу і наведіть там порядок як серед викладацького складу (повиганяйте хабарників їх і так всі знають) так і щодо виховання та достойного навчання для студентів. Невже у нас на Волині не можна найти чесної, розумної і патріотичної людини на цей високий пост ректора, на благо України ?!
привіт, мої любі Показати IP 17 Червня 2015 15:48
впізнаю почерк майстра - поставив одразу на два коники і навколо них розвів шум. буду сміятись коли виграє хтось третій )