Ультрас «Волині» «підпалили» міст у Луцьку. ФОТО. ВІДЕО

8 Грудня 2014 09:50
Ультрас «Волині» закрили 2014 футбольний рік масовим «підпалом» моста. Фанати влаштували видовищне піротехнічне шоу.

Про це йдеться на сторінці спільноти ФК «ВОЛИНЬ» ЛУЦЬК | FC « VOLYN» LUTSK Вконтакте.

Нагадаємо, поєдинок 10-го туру між "Волинню" та "Металістом" перервали на 88 хвилині після того, як вболівальники вибігли на поле стадіону "Авангард". Фанати луцької "Волині" ледь не вчинили самосуд над головним арбітром матчу 10-го туру чемпіонату України проти "Металіста" Дмитром Кутаковим. Фанатів заспокоювали і футболісти, і стюарди. У підсумку останні хвилини матчу не дограли, завершивши гру з рахунком 2:1 на користь "Металіста". З цього приводу "Волинь" вимагає дискваліфікації арбітра Кутакова та перегравання матчу.