У Луцьку - змагання пожежників. ФОТО. ВІДЕО
Щорічні змагання з пожежно-прикладного спорту розпочалися на базі спорткомплексу управління ДСНС України у Волинській області 26 червня.
Про це повідомили у прес-службі ДСНС України у Волинській області.
Загалом, демонстрували свою майстерність близько ста рятувальників – кращі представники гарнізонів, у яких вони працюють.
Привітати учасників команд прийшли ветерани та пенсіонери пожежної охорони. Відкрив змагання начальник управління ДСНС України у Волинській області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук.
«У пожежонебезпечний період ми повинні перевірити ще раз боєздатність наших підрозділів та показати професійну майстерність, щоб у подальшій роботі використовувати ці навички для виконання нелегких завдань із ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Успіх у кожній рятувальній операції залежить від фізичної підготовки рятувальника», – наголосив він у вступному слові.
За першість у п’яти видах з пожежно-прикладного спорту змагалися представники 21 команди. Свої навички вогнеборці демонстрували у підйомі штурмовою та висувною драбинами, у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, пожежній естафеті та бойовому розгортанні. Кожен з цих етапів змагань містить елементи бойової роботи на пожежах.
Завтра змагання продовжаться – у боротьбу за першість області вступлять працівники державних пожежно-рятувальних постів Волинської області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у прес-службі ДСНС України у Волинській області.
Загалом, демонстрували свою майстерність близько ста рятувальників – кращі представники гарнізонів, у яких вони працюють.
Привітати учасників команд прийшли ветерани та пенсіонери пожежної охорони. Відкрив змагання начальник управління ДСНС України у Волинській області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук.
«У пожежонебезпечний період ми повинні перевірити ще раз боєздатність наших підрозділів та показати професійну майстерність, щоб у подальшій роботі використовувати ці навички для виконання нелегких завдань із ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Успіх у кожній рятувальній операції залежить від фізичної підготовки рятувальника», – наголосив він у вступному слові.
За першість у п’яти видах з пожежно-прикладного спорту змагалися представники 21 команди. Свої навички вогнеборці демонстрували у підйомі штурмовою та висувною драбинами, у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, пожежній естафеті та бойовому розгортанні. Кожен з цих етапів змагань містить елементи бойової роботи на пожежах.
Завтра змагання продовжаться – у боротьбу за першість області вступлять працівники державних пожежно-рятувальних постів Волинської області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
В Україні стрімко падають ціни на цибулю
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
На Волині більшає хворих на COVID-19. Новий штам поширюється швидше й уникає імунної відповіді
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Учені визначили вік, коли людський організм починає старіти
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
У Новій Зеландії благодійники випадково роздали сотням людей цукерки зі смертельним наркотиком
15 Серпня 2024 23:42
15 Серпня 2024 23:42
Померла зірка фільму «Щоденник пам'яті» Джина Роулендс
15 Серпня 2024 23:24
15 Серпня 2024 23:24
«У всьому винні американці»: Лукашенко хоче, щоб всі сіли за стіл переговорів і закінчили «драчку»
15 Серпня 2024 23:06
15 Серпня 2024 23:06
Чоловіка затиснуло в салоні: у Луцьку – ДТП на Полонківській
15 Серпня 2024 22:47
15 Серпня 2024 22:47
Гральний бізнес процвітає: в Україні прикрили понад 200 нелегальних ігрових залів
15 Серпня 2024 22:29
15 Серпня 2024 22:29
У Луцькому районі BMW влетіла у прибудову до магазину
15 Серпня 2024 22:11
15 Серпня 2024 22:11
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.