USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.35 41.65
  • PLN 10.45 10.62

У волинський монастир приїхала дружина кума Путіна та відомий боксер, – ЗМІ

8 Жовтня 2020 15:06
До Святогорського Успенського Зимненського Ставропігійного монастиря, що у Володимир-Волинському районі, прибула журналістка Оксана Марченко, дружина політика Віктора Медведчука, голови політсили «Опозиційна платформа – За життя», кума Володимира Путіна. Також туди прибув відомий ексбоксер, ведучий телешоу «Зважені та щасливі» В’ячеслав Узелков, який заявив про свій намір балотуватися у мери Віннниці від «ОПЗЖ».

Про це повідомляє Володимир Медіа із посиланням на інсайдерську інформацію.

«Наразі не відомо, чи прилетів сам Віктор Медведчук. Місцеві повідомили, що селом їздить позашляховик з номерними знаками, на яких пише «Паломниця» та ведеться відеозйомка. Також можна бачити чимало охорони», – повідомляє видання.

Як відомо, у монастирі Марченко та Медведчук – часті гості. Зокрема вони побували тут у різдвяну ніч.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Громадянин Показати IP 8 Жовтня 2020 15:31
Приїхали то й приїхали...... Навіщо робити *сенсацію* з цього?
Анонім до Громадянин Показати IP 9 Жовтня 2020 20:00
І хто їх кликав? В Криму з ху@лом не ліше було, на Волинь потянуло?
Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2020 15:55
Огого, оце так новина, всім новинам новина))
Назар Показати IP 8 Жовтня 2020 16:22
Добре, що ходять до церкви!
лучанка до Назар Показати IP 8 Жовтня 2020 16:46
давно відомо,що там ціла вертолітна площадка і тунель ... що місцеві не знають ? Узелков перед виборами до сповіді ?
Лучанин до Назар Показати IP 8 Жовтня 2020 17:43
Не путайте Українську Церкву з Томосом і московську секту з ярликом від монголо-татар
Порохоботу до Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2020 22:12
За сивочоле г... велику свічку поставив?
Петро до Назар Показати IP 9 Жовтня 2020 19:58
Гріхи замолювати.. Мусять. І не тільки тут
Петро до Назар Показати IP 9 Жовтня 2020 20:04
Вони не тільки до церкви, але й до ху@ла в кремль заїзжають.. От в церкву не знаю як "ходять" (по-великому чи малому), але що позашляховик привозить "паломніцу" - факт.
232 Показати IP 8 Жовтня 2020 17:16
Яка церква? Яка сповідь? Це шоу для електората...
Я Показати IP 8 Жовтня 2020 19:33
Номер авто "Паломниця"???? Ну це вже реально куку
А фотодокази? до Я Показати IP 8 Жовтня 2020 22:09
А навіщо!
Дядя Показати IP 9 Жовтня 2020 11:43
Приїхала гріхи свого упиря замолювати, путінські ш*вкі.