У центрі Луцька на асфальті малювали рушнички
VIII Всеукраїнський фестиваль вишитих рушників «Вишиті обереги єднання» стартував сьогодні у Луцьку. Протягом усього дня 14 травня на Театральному майдані відбуватимуться різноманітні творчі та культурні заходи: виставки рушників, конкурси, зокрема для дітей, майстер-класи з вишивання рушників, концерти тощо.
Також у рамках фестивалю діятиме благодійна акція зі збору коштів «З добром у серці: Луцьк – Волноваха». Зібрані гроші перерахують на будівництво церкви у Волновасі.Першим дійством, який відкрив фестиваль «Вишиті обереги єднання», став конкурс малюнків «Малюю свій рушничок мамі». Маленькі лучани залюбки долучилися до його проведення: спочатку зробили невелику розминку, а потім розпочали з натхненням виводити крейдою рушнички на асфальті. Допомагати своїм чадам у такій цікавій справі взялися і батьки.
Після завершення змагання усі учасники отримали солодощі, а авторів найкращих робіт відзначили тематичними подарунками.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Також у рамках фестивалю діятиме благодійна акція зі збору коштів «З добром у серці: Луцьк – Волноваха». Зібрані гроші перерахують на будівництво церкви у Волновасі.Першим дійством, який відкрив фестиваль «Вишиті обереги єднання», став конкурс малюнків «Малюю свій рушничок мамі». Маленькі лучани залюбки долучилися до його проведення: спочатку зробили невелику розминку, а потім розпочали з натхненням виводити крейдою рушнички на асфальті. Допомагати своїм чадам у такій цікавій справі взялися і батьки.
Після завершення змагання усі учасники отримали солодощі, а авторів найкращих робіт відзначили тематичними подарунками.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Застряють по 20 разів на день: мешканці мікрорайону Луцька скаржаться на роботу ліфтів
Сьогодні 21:22
Сьогодні 21:22
Лікування без страху: у Луцьку для дітей, хворих на туберкульоз, відкрили багатоцільову ресурсну кімнату
Сьогодні 21:02
Сьогодні 21:02
Графік вимкнення електроенергії на Волині 24 липня
Сьогодні 20:43
Сьогодні 20:43
ЗСУ пошкодили російський паром «Славянин» у порту «Кавказ»
Сьогодні 20:24
Сьогодні 20:24
Реконструкція напірного каналізаційного колектора: «Луцькводоканал» та ЮНІСЕФ посилюють співпрацю
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
На Дніпропетровщині помер Захисник з Волині Микола Федончук
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.