USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.30 41.50
  • PLN 10.35 10.48

У центрі Луцька – мітинг кримських татар

20 Лютого 2016 15:15
На мітинг у центрі Луцька вийшли кримські татари, адже сьогодні друга річниця анексії Криму. Кажуть, що в такий спосіб хочуть висловити своє незадоволення окупацією півострова та нагадати про себе. Про це інформує Громадське. Волинь.

Акція відбулася у суботу, 20 лютого.

«Сьогодні ми зібралися на цьому мітингу у зв’язку з тим, що у нас друга річниця анексії Криму. Тут зібрались наші кримчани. У нас є організація «Кримські татари Волині. Ми й вийшли сьогодні сюди, щоб повернути Крим. Для цього ми й збираємо такі акції», – зазначив переселенець з Криму Редван Закірьяєв.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
111 Показати IP 20 Лютого 2016 15:25
бережіть свою культуру і мову і залишайтись народом назавжди!!!
не пацик Показати IP 20 Лютого 2016 15:34
Хлопці Ви нетут зібралися?
Андрій до не пацик Показати IP 20 Лютого 2016 18:24
Не тут але надовго....
Молодцы. Показати IP 20 Лютого 2016 17:21
Респект татарскому народу!
свідомий до Молодцы. Показати IP 21 Лютого 2016 11:40
почитай історію кому респект тим що століттями грабували нашу батьківщину продавали в рабство наших жінок сестер матерів вирізали дітей зраджували і не раз згадайте Берестечко Хмельницького і нехай вам буде соромно перед кістьми полеглих козаків з приходом Гітлера продались йому стріляли в спину нашим воїнам а в наш час до 2014 р. в Кримських горах постійно діяло два табори з підготовки бойовиків терористів у Сирію
Анонім Показати IP 20 Лютого 2016 18:07
Ми за Вас!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 20 Лютого 2016 18:10
Молодці бо не такі як Наєм посіпака режиму
БЕЛЬСКИЙ ВОЛОДИМИР Показати IP 20 Лютого 2016 18:37
понаєхали. їдьте додому збиратися. тут наша земля. нех*р тут поселятися.
Вова до БЕЛЬСКИЙ ВОЛОДИМИР Показати IP 20 Лютого 2016 19:46
Твоє - метр на два, це максимум, а за всіх не розписуйся
Do vovy nedalekogo до Вова Показати IP 21 Лютого 2016 09:12
durachok, ne bude miscja v likarni tobi bo tam tataryn lehzty bude )) po drugomu zagolosish
Небельский Володимир до БЕЛЬСКИЙ ВОЛОДИМИР Показати IP 20 Лютого 2016 20:39
Чому модератор пропускає такі коменти - всі ознаки розпалювання міжнаціональної ворожнечі.
Нік до БЕЛЬСКИЙ ВОЛОДИМИР Показати IP 21 Лютого 2016 08:56
Хотілоя б почути, що б ти говорив якби не дай Боже тобі прийшлось кудись переїзджати з насидженого кубельця, і розпочинати своє життя з нуля, а в спину ще й кричали "панаєхалі".
Мавр Показати IP 20 Лютого 2016 19:46
татар ще тут не вистачало... потрохи європезуємося, тобто перетворюмося на Париж чи Кельн?
Анонім до Мавр Показати IP 20 Лютого 2016 23:03
так не можна говорити.
Zarobitchanyn Показати IP 20 Лютого 2016 20:01
Треба на батьківщині боротись.
1010 Показати IP 21 Лютого 2016 10:34
чому прапор не украини
так Показати IP 21 Лютого 2016 15:37
любов до ближнього аж пре!!!! а ваші родини були репресовані?? а москалі менше знущаються над Украіною навіть сьогодні! поляки були праві .....завжди
Сераховичі до свідом Показати IP 21 Лютого 2016 16:15
так.але тепер жінки самі ідуть до того "рабства" і не поспішають повертатись до "свідомих-алкоголіків" і хто тепер стріляє і не тільки в спину НАШИМ солдатам? а москалі від часів Богдана все сильніше стискають нас в своіх обіймах і ніяк не можуть задушити!!!!!. і тому ми не маємо ні . націі ні державницькоі політики.ні ДЕРЖАВИ
ВОВК Показати IP 21 Лютого 2016 16:57
ХВАТАЄ МОСКАЛІВ ЩЕ ТАТАРИ ПРИПЕРЛИСЯ. СКОРО МОНГОЛИ ПРИЇДУТЬ . ПОЛІШУЦЬКИЙ ВАВІЛОН.
098 Показати IP 21 Лютого 2016 21:02
За власну БАТЬКІВЩИНУ треба з зброєю в руках боротись а не хороводи за 1000 кілометрів водити. Чого не в армії, добровольцях, контрактниках?