У центральному парку Луцька торгують спиртним попри заборони
Місцевий контингент полюбляє збиратися в кафе поруч «Бригантини». Там можна випити пива у нічний час, і «шансон» послухати. Тому міську владу просять перевірити законність функціонування закладу.
Про це стадо відомо під час засідання 64 чергової сесії міської ради сьогодні, 24 вересня.
Нагадаємо, в місті заборонили продавати алкоголь з 22.00 о 8.00 години. Та не всі підприємці попри заборону цього дотримуються. А ось правоохоронці рапортують, що після таких заходів, кількість розбоїв та п’яних дебошів у місті зменшилася. А от на всеукраїнському рівні хочуть заборонити продаж алкоголю на автозаправних станціях.
Депутат міської ради Віктор Ящук в своєму депутатському запиті повідомив, що в центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки відпочивають часто аж ніяк не культурно.
З його слів, поруч з «Бригантиною» розташоване кафе, на яке немає жодних документів. Головний товар там – пиво, яке продають без часових обмежень.
«В закладі лунає «шансон», а відвідувачі порушують громадський порядок та спокій. Тому прошу перевірити законність функціонування закладу», - зазначив він.
Депутати запит підтримали.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стадо відомо під час засідання 64 чергової сесії міської ради сьогодні, 24 вересня.
Нагадаємо, в місті заборонили продавати алкоголь з 22.00 о 8.00 години. Та не всі підприємці попри заборону цього дотримуються. А ось правоохоронці рапортують, що після таких заходів, кількість розбоїв та п’яних дебошів у місті зменшилася. А от на всеукраїнському рівні хочуть заборонити продаж алкоголю на автозаправних станціях.
Депутат міської ради Віктор Ящук в своєму депутатському запиті повідомив, що в центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки відпочивають часто аж ніяк не культурно.
З його слів, поруч з «Бригантиною» розташоване кафе, на яке немає жодних документів. Головний товар там – пиво, яке продають без часових обмежень.
«В закладі лунає «шансон», а відвідувачі порушують громадський порядок та спокій. Тому прошу перевірити законність функціонування закладу», - зазначив він.
Депутати запит підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723598919)
вітак
Показати IP
24 Вересня 2014 13:56
првильно депеутат зазначив. А хто у нас в місті слідкує за культурою і порядком цікаво? і хт зарплату одержує а порядку немає. треба ще зі школи виховувати дітей
Марс приховує запаси рідкої води, що можуть покрити планету
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
Науковці знайшли нову причину раннього старіння: вона пов'язана з батьками й алкоголем
Сьогодні 00:22
Сьогодні 00:22
14 серпня: свята, події, факти. Всесвітній день каліграфії, запатентовано електричний лічильник
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Нідерландець побив світовий рекорд, пройшовши босоніж майже 3,5 тисячі кілометрів
13 Серпня 2024 23:38
13 Серпня 2024 23:38
В Африці оголосили надзвичайну ситуацію через спалах віспи мавп
13 Серпня 2024 23:18
13 Серпня 2024 23:18
У Литві розкрили схему контрабанди товарів до Росії на суму майже 2 млн євро
13 Серпня 2024 23:00
13 Серпня 2024 23:00
На Волині за тиждень вилучили з водойм понад пів кілометра браконьєрських риболовних сіток
13 Серпня 2024 22:39
13 Серпня 2024 22:39
Росія може оголосити нову хвилю мобілізації через високі втрати на фронті, – Bloomberg
13 Серпня 2024 22:22
13 Серпня 2024 22:22
Волинянин ледь не сів на два роки за купівлю посвідчення водія![](/public/images/logo.png)
13 Серпня 2024 22:02
![](/public/images/logo.png)
13 Серпня 2024 22:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.