USD 41.10 41.50
  • USD 41.10 41.50
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.55 10.75

У Танзанії вбивають і калічать альбіносів, бо «їхня плоть приносить удачу»

11 Червня 2017 12:55
Фотограф Ерік Ляфорг задокументував трагічні історії танзанійських дітей-альбіносів, чия плоть, на думку чаклунів, приносить удачу.

Країна готується до президентських виборів, і нападу на альбіносів можуть почастішати - жителі хворіють за своїх кандидатів, повідомляє Хроніка.інфо з посиланням на Вigpicture.

Ляфорг відвідав заклад, яким керує благодійна організація Under the Same Sun. Там під цілодобовою охороною живуть діти-альбіноси. Їх випускають на вулицю тільки в супроводі охоронців.

«У Танзанії тіла альбіносів - на вагу золота. Чаклуни використовують частини їхніх тіл - носи, геніталії, язик, пальці і вуха - для приготування зілля, які нібито приносять щастя», - розповідає Ляфорг.

З 2000 року в країні було зареєстровано 76 вбивств альбіносів, хоча насправді їх сталося набагато більше. Президент країни Джакайя Кіквете назвав нападу «огидними» і «великою ганьбою для країни».

Кінцівка альбіноса коштує від 500 до 75 тисяч доларів - і це в країні, де середня місячна зарплата менше 40 доларів.

Фотограф поговорив з дітьми. 14-річний Еммануель Фесто пережив жорстокий напад з мачеті. Йому відрубали руку по лікоть і відрізали пальці на іншій руці. Ще він втратив чотири зуба і пошкодив язик.

Незважаючи на каліцтва, Еммануель любить малювати. Він стати хоче прем'єр-міністром - щоб «служити своїй країні».

Дівчинка Кабула Нгаранго також постраждала від нападу. У 12 років їй відрубали руку, поки вона спала поруч зі своєю матір'ю. Вона мріє стати юристом і захищати інших альбіносів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus