USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.50 10.74

У Шацьк привезли частку мощей великомучениці Варвари

2 Грудня 2014 15:46
У парафію Архістратига Михаїла селища Шацьк учора прибула ікона великомучениці Варвари з часткою мощей. Святиню привезли зі Свято-Пантелеймонівського храму, що в Люблинці. Про це повідомили у прес-службі волинської єпархії.

Божественну Літургію, на якій, зокрема, помолилися за українських воїнів в АТО, й акафіст великомучениці відправили викладач Волинської православної богословської академії (ВПБА) священик Станіслав Беспалов, люблинецький душпастир ієрей Матвій Олійник і настоятель громади священик Роман Скірак.

«Сьогодні ваша парафія обрала непростий шлях: усупереч різних обставин будуєте величний храм і тим закликаєте до єдності й порозуміння всю місцеву громаду. Зводячи Божий дім, засвідчуєте щиру любов до Господа і Церкви й цим пришвидшуєте об’єднання православних в Україні», – зазначив у слові отець Станіслав.

Ікона перебуватиме у Шацьку до 7 грудня, акафіст читатимуть щодня о 17 год.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
ВОНО Показати IP 2 Грудня 2014 16:55
мракобесие наступає семимильними кроками. Моє покоління мріяло про космос і розбудовувало країну. Теперішніх учать молитов і покори, вони мріють про *божественний бакс*, будують же тільки генделики та церкви
спостерігач до ВОНО Показати IP 4 Грудня 2014 22:36
А що ви у своєму житті? В даному випадку духовенство будує храм Духа Святого у людських серцях. Про "*божественний бакс*" - помилилися конфесією. В даному випадку громада будує храм для віруючих християн, які бажають молитися рідною мовою.
анонімус Показати IP 2 Грудня 2014 18:47
заберіть звідти дітей!
спостерігач до анонімус Показати IP 4 Грудня 2014 22:37
Чим вам діти заважають у храмі?
думка Показати IP 2 Грудня 2014 21:17
Московське шоу на затурканому Поліссі.
Полісянка до думка Показати IP 3 Грудня 2014 11:47
ви самі затуркані! Це Українська єпархія.
спостерігач до Полісянка Показати IP 4 Грудня 2014 22:42
Не Українська єпархія, а Волинська єпархія УПЦ Київського Патріархату!
спостерігач до думка Показати IP 4 Грудня 2014 22:40
Це яскравий приклад того, що на Поліссі можуть бути не тільки російськомовні церкви Московського підпорядкування, а може бути і альтернатива - рідна церква.
раз Показати IP 3 Грудня 2014 15:50
І ТУТ ТОЙ СКІРАК.ЯК ВІН МОЖЕ ПРАВИТИ? ВІН РОЗЛУЧЕНИЙ І ЗАСУДЖЕНИЙ А ГЛАСИТЬ СЛОВО БОЖЕ.ТА ЖЕНІТЬ ЙОГО В ШИЮ.
спостерігач до раз Показати IP 4 Грудня 2014 22:51
Ви, мабуть, дуже обізнані у церковних канонах і усвідомлюєте наслідки своїх слів, якщо берете на себе відповідальність осуду свого ближнього. Старші люди казали: "Замість осуду священика хай краще село згорить". Вчіться бачити свої гріхи, а не шукати скалку в оці свого ближнього.
ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ Показати IP 4 Грудня 2014 19:41
Той хто риє яму рано чи пізно упаде в неї сам! о.Роман це український священик і патріот своєї землі!
знаючий Показати IP 5 Грудня 2014 09:01
а ви в курсі ,що таке рідна церква?зомбовані гої,раби божі,негри хоч знали що вони раби,а ви й не дагадуєтесь.
спостерігач до знаючий Показати IP 5 Грудня 2014 13:59
Хто сказав? Християни свідомо віддаються на волю Божу. Рідна церква - це як матір рідна, та до якої пригорнешся, відчуєш силу її захисту і отримаєш заспокоєння.
знаючий Показати IP 5 Грудня 2014 14:20
спостерігачу,не пудри мізки людям,всі добре знають,як вам хочеться своє корито втримати.
спостерігач до знаючий Показати IP 5 Грудня 2014 23:28
Вам, мабуть, довподоби притча про блудного сина. А найпаче момент про те, як він з голоду мріяв поїсти свинячої їжі. Цей момент зіграв вирішальну роль у його подальшому житті. Йому Батько простив гріх. Вірю, що і у вас все вийде.
знаючий Показати IP 5 Грудня 2014 23:49
залиш ці жидівські байки для себе і не вводь людей в оману своєю церковною облудою,бо на тобі і буде висіти той самий гріх.Ще й непрощений ніким.
спостерігач до знаючий Показати IP 6 Грудня 2014 00:06
Ось як ми заговорили. Пропоную дискусію закрити по причині відхилення від основної теми публікації.
знаючий Показати IP 6 Грудня 2014 00:18
добре зробиш,як закриєшся зі своєю паразитичною юдейською брехнею.Читай класиків,може і ти прозрієш.Ще Леся Українка вже на початку ХХ століття зрозуміла всю сутність чужинської релігії християнства як "рабської віри", накинуту усім народам. В її поетичних творах частенько знаходимо критичні роздуми над витоками цієї програми винищення самобутніх культур і розуміння суті юдейського монотеїзму: "Наступить той бог єдиний нам усім на шию, мов східний деспот...” Вона вважає, що було б добре: "Щоб цяя секта зосталась для самих рабів..." (Руфін і Прісцілла) .Просвіщайся!
за справедливість Показати IP 6 Грудня 2014 00:29
Шановний спостерігачу! Ви бачете що тут немає ніякого сенсу писати відповідь цим "Просвіщеним філософам" не тратьте часу.... Недарма кажуть у народі: "коли Господь хоче покарати найперше забирає розум"
шоубіз Показати IP 6 Грудня 2014 00:32
То в Лесі Українки нема розуму ,а в "спостерігачів" є?Мракобєсіє рулить....
за справедливість Показати IP 6 Грудня 2014 00:54
Не про Лесю мова йде а про тебе шоубіз чи то знаючий або може ВОНО? Шо за ідіоцькі назви...
шоубіз Показати IP 6 Грудня 2014 01:05
коли заходить мова про науку і просвітництво мракобіси втрачають терпець,спокій і впадають в паніку,бо не знають як викручуватись.
спостерігач до шоубіз Показати IP 6 Грудня 2014 15:31
поясніть, який зміст ви вкладаєте у слово мракобіси?
шоубіз Показати IP 6 Грудня 2014 17:43
Саме той,який відводить людей від Розуму.