Гучна «бурштинова справа»: 5 людей затримали, 32 - підозрюваних
![](/resize/450x300/r/files/news/2016/07-04/194245/gr.jpg)
ГПУ разом зі спецпризначенцями СБУ проводять у Рівному масштабну спецоперацію під назвою "Бурштин". Силовики на даний момент затримали п’ятьох осіб, ще 32 підозрюються в організації злочинного угруповання з незаконного його видобутку.
Як заявив на брифінгу в Рівному генпрокурор Юрій Луценко, суд обере запобіжний захід затриманим у встановлений законом термін, передає «112 Україна».
Зокрема, у Рівному правоохоронці здійснили затримання заступника облпрокурора Андрія Боровика, якого підозрюють організації злочинного угрупування по незаконному видобутку бурштину.
Про це повідомила речниця генерального прокурора України Юрія Луценка Лариса Сарган, - пише ТСН.Як повідомляє у себе на сторінці у Фейсбуці журналістка Інна Білецька, ситуація з операцією “Бурштин” наступна: "123 обшуки по області, обшукують заступника прокурора області Андрія Боровика, проводять обшуки в керівників відділів поліції в північних районах області. Зараз обшукують “Укртехнопостач”.
Прокурора області відсторонили від роботи. Працюють 300 правоохронців, тихенько ніби, без шуму і пилу. Луценко з Грицаком обіцяють їхати на Полісся в місця незаконного видобутку бурштину".
"Юрій Луценко сказав, що вже прийняв рішення щодо звільнення головного прокурора області – Ковальчука. А також, має намір посунути усе керівництво в прокуратурі Рівного", - додає у Фейсбуці журналістка Вікторія Мамотюк.
Нагадаємо, проблема незаконного видобутку бурштину актуальна і для Волинської області. Тому, як один із варіантів вирішення бурштинових проблем, в області створили підприємство «Волиньприродресурс». Так, під час сесії Волинської облради 19 травня депутати проголосували за пропозицію надати 51 тисячу гектарів надр у користування комунальному підприємству «Волиньприродресурс», що працюватиме на умовах спільної діяльності, розподілу прибутку або ресурсів, і, зокрема, контролюватиме видобуток інвесторами. Як свого часу говорив голова Волинської обласної ради Ігор Палиця, з тих коштів, які будуть заходити на комунальне підприємство, 25% має йти на користь села, 25% в районний бюджет і 50% - в обласний.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як заявив на брифінгу в Рівному генпрокурор Юрій Луценко, суд обере запобіжний захід затриманим у встановлений законом термін, передає «112 Україна».
Зокрема, у Рівному правоохоронці здійснили затримання заступника облпрокурора Андрія Боровика, якого підозрюють організації злочинного угрупування по незаконному видобутку бурштину.
Про це повідомила речниця генерального прокурора України Юрія Луценка Лариса Сарган, - пише ТСН.Як повідомляє у себе на сторінці у Фейсбуці журналістка Інна Білецька, ситуація з операцією “Бурштин” наступна: "123 обшуки по області, обшукують заступника прокурора області Андрія Боровика, проводять обшуки в керівників відділів поліції в північних районах області. Зараз обшукують “Укртехнопостач”.
Прокурора області відсторонили від роботи. Працюють 300 правоохронців, тихенько ніби, без шуму і пилу. Луценко з Грицаком обіцяють їхати на Полісся в місця незаконного видобутку бурштину".
"Юрій Луценко сказав, що вже прийняв рішення щодо звільнення головного прокурора області – Ковальчука. А також, має намір посунути усе керівництво в прокуратурі Рівного", - додає у Фейсбуці журналістка Вікторія Мамотюк.
Нагадаємо, проблема незаконного видобутку бурштину актуальна і для Волинської області. Тому, як один із варіантів вирішення бурштинових проблем, в області створили підприємство «Волиньприродресурс». Так, під час сесії Волинської облради 19 травня депутати проголосували за пропозицію надати 51 тисячу гектарів надр у користування комунальному підприємству «Волиньприродресурс», що працюватиме на умовах спільної діяльності, розподілу прибутку або ресурсів, і, зокрема, контролюватиме видобуток інвесторами. Як свого часу говорив голова Волинської обласної ради Ігор Палиця, з тих коштів, які будуть заходити на комунальне підприємство, 25% має йти на користь села, 25% в районний бюджет і 50% - в обласний.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 11
![](/public/images/user_no_foto.png?1721743778)
Анатоль_
Показати IP
4 Липня 2016 21:05
Я в шоці! Що ж то робиться в державі? Га?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721743778)
х
Показати IP
4 Липня 2016 21:57
супер
![](/public/images/user_no_foto.png?1721743778)
Вчителька
Показати IP
4 Липня 2016 22:17
А коли він жив і навчався у м.Ківерцях така хороша дитина була
![](/public/images/user_no_foto.png?1721743778)
саня
Показати IP
4 Липня 2016 22:28
хочуть своїх поставити і далі буде те саме така влада людей на коліна
![](/public/images/user_no_foto.png?1721743778)
кент
Показати IP
4 Липня 2016 23:09
а що так два роки чекали... нічо не помічали. і тут опа..
![](/public/images/user_no_foto.png?1721743778)
О!
Показати IP
4 Липня 2016 23:56
Ця жирна морда часто виступає на рівне-1 розповідаючи про факти корупції виявлені прокуратурою області Останній виступ про хабар в розмірі 1000 гривень отриманий ментом у сарненському відділку Піарився так що я дивувася наскільки можуть бути порядні прокурори А тут на тобі всрався
![](/public/images/user_no_foto.png?1721743778)
Мася
Показати IP
4 Липня 2016 23:57
Ну це і так зрозуміло що просто хочуть своїх поставити а люди живіть як хочте на 2000тис.грн в місяць і пахайте на державу а держава як завжди обернеться задом до народу
![](/public/images/user_no_foto.png?1721743778)
Кампот до Мася
Показати IP
5 Липня 2016 07:42
Ех Мася, мені б таку зарплату як ти написала (2000тис.грн в місяць)..... підеш осінню в школу запитаєшся вчительки скільки то грошей, ок?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721743778)
ЛУЧАНКА Я до Кампот
Показати IP
5 Липня 2016 10:57
шоб ти знав вчителі зараз нормально получають.....і не менше як 2000тис а дехто і до 5000 має!
так що не треба прибіднятись ...8 до 5 просиділа в теплі !
![](/public/images/user_no_foto.png?1721743778)
Анонім
Показати IP
5 Липня 2016 08:37
А податківці Рівненські аж в штани наклали, покровителів загребли!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721743778)
Маневичі
Показати IP
5 Липня 2016 14:53
Коли накриють Лапіна та шпигу?
Волинянина, який спалив сусідам Daewoo, взяли під варту
Сьогодні 17:00
Сьогодні 17:00
Волинські поліцейські виявили поляка, який жив в Україні без документів. Його передали Польщі
Сьогодні 16:26
Сьогодні 16:26
Кілька будинків без води: в Луцьку між сусідніми ОСББ – конфлікт через доступ до підвалу
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
На війні зупинилося серце волинянина Олега Мартинова
Сьогодні 15:36
Сьогодні 15:36
У ВР заблокували трибуну, вимагали заборонити УПЦ МП
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
У Володимирі презентували Місцевий план управління відходами
Сьогодні 14:47
Сьогодні 14:47
Луцька міська рада та благодійний фонд «АНГАР. Україна» підписали Меморандум про співпрацю
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
У Луцьку попрощалися з Героєм Миколою Сищиком
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.