У Львові знову критична ситуація зі сміттям
![](/files/news/2017/03-07/212760/6a8aa29f753c092ad06200aff513f06eebfa47a1.jpg)
У Львові ситуація із вивозом сміття знову є критичною.
Про це на брифінгу заявив очільник Львова - Андрій Садовий, передає УНН.
Так, 6 березня у Львівській ОДА відбулась чергова комісія ТЕБ і НС із розгляду ситуації щодо проведення робіт на ЛКП «Збиранка».
Опісля комісії, очільник Львова розповів журналістам, що наразі у Львові накопичено більш ніж тисячу тонн сміття на понад 250 майданчиках.
Було повідомлення про вкрай непросту ситуацію з вивезенням відходів побуту.
На цьому етапі 50 машин зі сміттям вже були заарештовані. Місто з цієї причини просто не має можливості відправляти відходи в інші регіони, крім Львівщини.
Голова Львівської ОДА Олег Синютка відреагував на заяву Андрія Садового, і запевнив, що область готова знову допомогти Львову із вивозом сміття, але за умови, що міська влада офіційно звернеться про допомогу.
Нагадаємо, нещодавно у селі Четвертня Маневицького району виявили дві гори відходів з львівськими етикетками.
Зазначимо, що сміття, яке збирають на вулицях Львова, після Грибовицької трагедії вивозять по всій Україні. Декілька днів самоскиди з сусідньої області прямували і на Волинь – до луцького полігону твердих побутових відходів. Окрім того, як повідомлялося раніше, сміття зі Львівської області викидали у волинських лісах. Зокрема, його помітили у Ківерцівському районі, намагались висипати під Колками та на Локачинському полігоні.
Зауважимо, що винним у справі Грибовицького сміттєзвалища суд визнав міського голову Львова Андрія Садового.
Варто додати, що Львівський мер звертався до Луцька з проханням допомогти вирішити питання з вивезенням сміття. Проте депутати Луцької міської ради категорично відмовились надавати дозвіл Львову на вивезення сміття до Луцька.
Натомість, як наголошував депутат Євгеній Ткачук, секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко, яка є у команді «Самопомочі», що очолює Садовий, всіляко лобіює питання про те, щоб Луцьк все ж таки погодився приймати сміття зі Львова. Саме за її підтримки обласний центр Волині може перетворитися на сміттєвий придаток Львова.
Своєю чергою, голова фракції УКРОП у Луцькій міській раді Ігор Поліщук повідомив, що Юлія Вусенко хотіла звернутись до Ігоря Коломойського з проханням вирішення «сміттєвого питання» Львова, шляхом вивезення відходів до Луцька.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це на брифінгу заявив очільник Львова - Андрій Садовий, передає УНН.
Так, 6 березня у Львівській ОДА відбулась чергова комісія ТЕБ і НС із розгляду ситуації щодо проведення робіт на ЛКП «Збиранка».
Опісля комісії, очільник Львова розповів журналістам, що наразі у Львові накопичено більш ніж тисячу тонн сміття на понад 250 майданчиках.
Було повідомлення про вкрай непросту ситуацію з вивезенням відходів побуту.
На цьому етапі 50 машин зі сміттям вже були заарештовані. Місто з цієї причини просто не має можливості відправляти відходи в інші регіони, крім Львівщини.
Голова Львівської ОДА Олег Синютка відреагував на заяву Андрія Садового, і запевнив, що область готова знову допомогти Львову із вивозом сміття, але за умови, що міська влада офіційно звернеться про допомогу.
Нагадаємо, нещодавно у селі Четвертня Маневицького району виявили дві гори відходів з львівськими етикетками.
Зазначимо, що сміття, яке збирають на вулицях Львова, після Грибовицької трагедії вивозять по всій Україні. Декілька днів самоскиди з сусідньої області прямували і на Волинь – до луцького полігону твердих побутових відходів. Окрім того, як повідомлялося раніше, сміття зі Львівської області викидали у волинських лісах. Зокрема, його помітили у Ківерцівському районі, намагались висипати під Колками та на Локачинському полігоні.
Зауважимо, що винним у справі Грибовицького сміттєзвалища суд визнав міського голову Львова Андрія Садового.
Варто додати, що Львівський мер звертався до Луцька з проханням допомогти вирішити питання з вивезенням сміття. Проте депутати Луцької міської ради категорично відмовились надавати дозвіл Львову на вивезення сміття до Луцька.
Натомість, як наголошував депутат Євгеній Ткачук, секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко, яка є у команді «Самопомочі», що очолює Садовий, всіляко лобіює питання про те, щоб Луцьк все ж таки погодився приймати сміття зі Львова. Саме за її підтримки обласний центр Волині може перетворитися на сміттєвий придаток Львова.
Своєю чергою, голова фракції УКРОП у Луцькій міській раді Ігор Поліщук повідомив, що Юлія Вусенко хотіла звернутись до Ігоря Коломойського з проханням вирішення «сміттєвого питання» Львова, шляхом вивезення відходів до Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Чому одних людей комарі кусають постійно, а інших – ні?
Сьогодні 00:11
Сьогодні 00:11
8 серпня: свята, події, факти. День військ зв’язку в Україні та Міжнародний день кота![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Рекордна хвиля тепла в Антарктиді: температура піднялася на 30 градусів вище за норму
7 Серпня 2024 23:36
7 Серпня 2024 23:36
У луцькому дитсадку замінять старі вікна![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
Громади Волині залучили майже 5 мільярдів гривень податків
7 Серпня 2024 23:09
7 Серпня 2024 23:09
У Луцьку судять уродженця Азербайджану за крадіжки в «Єві» та «Аврорі»
7 Серпня 2024 22:51
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 22:51
Померла зірка фільму «Чорна пантера»
7 Серпня 2024 22:32
7 Серпня 2024 22:32
Арештовану деревину волинського лісництва продають за 20 мільйонів
7 Серпня 2024 22:14
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 22:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.