USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.50 10.70

У Луцьку з’явиться нова багатоповерхівка

31 Січня 2018 12:15
ПрАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» надали дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на вулиці Варварівка (район Київського майдану).

Таке рішення прийняли 31 січня під час сесії Луцької міської ради.

Як розповів Євгеній Ткачук, до міськради звернулися мешканці будинків на вулиці Варварівка з пропозицією, щоб ділянку, яка перебуває у комунальній власності, надали підприємству «Луцьксантехмонтаж».

«На комісії була пропозиція, щоб пану Чорнусі надали землю, а він, своєю чергою, надасть людям близько 10 квартир. Я дякую компанії, яка взяла на себе відповідальність, щоб навести лад», - зазначив Ткачук та додав, що там буде 9-поверховий будинок.

У результаті депутати надали дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка перебувала у комунальній власності, на умовах оренди для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на вул. Варварівка, орієнтовною площею 0,44 га.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Оптиміст Показати IP 31 Січня 2018 15:07
Розвивається і будується красень Луцьк. Створюються нові робочі місця.
*** до Оптиміст Показати IP 31 Січня 2018 16:55
Якщо жильці згідні і дали дозвіл це добре і порядок буде і мітингів не буде
Архітектор до Оптиміст Показати IP 31 Січня 2018 23:13
Ага, розвивається... Ага, красень... Чергове гетто будують. Самі живуть приватних будинках, а людям - 9ти поверхівки радянського зразку, з двором-парковкою і одною убогою гойдалкою посередині. Самі бачать як в європі будують, а у нас думають, що і так піде.
Віктор Показати IP 31 Січня 2018 18:28
Добрий вечір.Так ,стоп я з варварівки де будувати будуть ? На території ве тлабораторії ? То там чистота і парк.!!!!
Лучанин до Віктор Показати IP 31 Січня 2018 20:25
Тебе забули спитати...
Свідок до Віктор Показати IP 31 Січня 2018 22:46
Ти точно не з варварівки, бо всі хто з варварівки, то погодились))))
лучанин до Віктор Показати IP 1 Лютого 2018 09:06
Так стоп. Я з Луцька. Де Варварівка?
Лучанин Показати IP 31 Січня 2018 22:21
Чорнуха вам набудує, дождетеся, або не чекайте а погугліть самі. За дурнів мають - самі звернулися до чорнухі, дивися пуста земля збудуй нам квартири. Гарна казка, багато не співпадінь і повна відсутність глузду.
Песиміст Показати IP 31 Січня 2018 22:28
Що? самі звернулися, не смішіть! Ці байки пана Т. вже з вух знімати замучився. Получила комісія грошенят для просування пропозиції забудовника і дали ділянку.
Жителі до Песиміст Показати IP 1 Лютого 2018 08:58
Пан Т рулить......)))))......(((((