У Луцьку випробують автобус з електродвигуном
![](/resize/450x337/r/files/news/2014/11-14/136183/4343434.jpg)
Підприємство “Санрайз” випробує експериментальний автобус. Про це інформують у відділі інформаційної роботи міської ради.
Підприємство “Санрайз” ЛТД вирішило переобладнати свій старенький автобус на електричне живлення. Видаливши з нього двигун внутрішнього згорання і паливний бак, встановили електродвигун та акумуляторні батареї. Замість паливного баку у ньому є розетка. Для повної зарядки акумуляторів від електромережі необхідно чотири години. Після цього автобус зможе безперервно їхати триста кілометрів.
Експериментальний автобус пофарбували у зелений колір. Він поки що не возитиме пасажирів, розпочинається лише його випробування. Завтра, 15 листопада, транспортний засіб вирушить до Києва. Приблизно о 9.30 він стартуватиме від Луцької міської ради.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Підприємство “Санрайз” ЛТД вирішило переобладнати свій старенький автобус на електричне живлення. Видаливши з нього двигун внутрішнього згорання і паливний бак, встановили електродвигун та акумуляторні батареї. Замість паливного баку у ньому є розетка. Для повної зарядки акумуляторів від електромережі необхідно чотири години. Після цього автобус зможе безперервно їхати триста кілометрів.
Експериментальний автобус пофарбували у зелений колір. Він поки що не возитиме пасажирів, розпочинається лише його випробування. Завтра, 15 листопада, транспортний засіб вирушить до Києва. Приблизно о 9.30 він стартуватиме від Луцької міської ради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 11
![](/public/images/user_no_foto.png?1721924739)
Я
Показати IP
14 Листопада 2014 19:22
Звичайно що не возитиме пасажирів. А як можна возити пасажирів, коли в салоні стоять акумулятори, контролер та інше обладнання. Дуже не хочеться критикувати, так як вперше люди намагаються робити щось дійсно корисне та потрібне. Не в їх адресу - такі досліди мав би проводити автозавод, який невідомо для чого існує в нашому місті. Нові тролейбуси продають в Польщу, а самі їздити мусимо на польських зламках, електродивгун на автобус ставить Санрайз заміть автозаводу. Може треба почати Санрайзу випускати автобуси та тролейбуси, а в центрі автозаводу поставити мавзолей з Гунчиком всередині?!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721924739)
Корінний лучанин до Я
Показати IP
14 Листопада 2014 20:23
ЩО ПАН САМ ПРИДУМАВ І НАФАНТАЗУВАВ ЦЕ? Видно , що людина не з виробництва і не орієнтується в цих питаннях. АВТОЗАВОД не повинен проводити досліди в нього нема експериментального підрозділу!! Це прерогатива розробника КД і питання КОРПОРАЦІЇ "БОГДАН - МОТОРС" , якщо їх це цікавить.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721924739)
Вінстон до Корінний лучанин
Показати IP
14 Листопада 2014 20:59
А тут і не потрібно працювати на виробництві чи мати певну освіту! Подивися сам на фото (уважно).
![](/public/images/user_no_foto.png?1721924739)
Корінний лучанин до Вінстон
Показати IP
15 Листопада 2014 12:40
Певну технічну освіту і виробничий досвід ТРЕБА мати , щоб не писати
всякої дурні, що КУПИ не тримається! Я "пройшов" через виробництво
і знання відповідні є і добре знаю що це таке на відміну від подібних
пустих тролістів.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721924739)
Корінна лучанка до Корінний лучанин
Показати IP
19 Листопада 2014 14:44
Про що ви взагалі сперечаєтесь? В країні війна! Проїзд від цього дешевшим не стане, а перевізники не зменшать своїх прибутків. Замість того щоб гратися в переобладнання автобусів краще б потратили ці гроші на допомогу солдатам в АТО. А Гунчик хай би подарував місту новенький тролейбус.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721924739)
Мыкола до Я
Показати IP
19 Листопада 2014 14:31
Санрайз демонструє лише ідею та можливість. Ні про яку сертифікацію власної розробки чи впровадження і виготовлення серії автобусів мови бути й не може. Кузов цього авобуса є розробкою корпорації Богдан і Санрайз зможе робити свої електроавтобуси хіба лише купуючи кузови у автозаводу. Те, що показують нам на фото, свою основну функцію виконало - PR. Про Санрайз говорять, а говорунів у нас в Україні люблять. Пані Голєва попаде під якусь державну "зелену" програму і освоїть певні кошти. Поки ж собака гавкає, караван іде. На автозаводі виготовлено 12-метровий електроавтобус Е70110 з нержавіючим кузовом. Проїхатись в аналогічних тролейбусах Т701 та автобусах А701 відповідно можна і в Україні, зокрема в Криму.А щодо того навіщо існує в Луцьку автозавод, то існує він і продає свою передову техніку не в Луцьк, а в Польщу хоча б тому, що існує підшипниковий завод, продукцію якого місто Луцьк чомусь не купує, але їхні підшипники вигідно виготовляти саме тут, існує авіаремонтний завод, а Луцьк не має авіаційних двигунів для ремонту. Невідомо лише для чого Ви зі своєю необізнаністю існуєте в нашому місті. В тому, що місто не шукає чи не знаходить гроші щоб придбати для своїх жителів нові тролейбуси та автобуси винен не автозавод, виробник завжди хоче продати свою продукцію.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721924739)
коренному листу
Показати IP
14 Листопада 2014 21:04
эксперементальный на луцком автозаводе был а сейчас там сауна и вездеходы для ато выпускали.но мы полюбили конфетки
![](/public/images/user_no_foto.png?1721924739)
1
Показати IP
14 Листопада 2014 22:01
після автобуса я з пилесоса зробив ракету і полечу на місяць, і ще я всетаки зробив молоток з тої штуки.....
![](/public/images/user_no_foto.png?1721924739)
1
Показати IP
14 Листопада 2014 22:02
і кулю з ....на ой, ні з цукерки
![](/public/images/user_no_foto.png?1721924739)
1
Показати IP
14 Листопада 2014 22:05
на фото за автобусом моя майстерня
![](/public/images/user_no_foto.png?1721924739)
міша
Показати IP
14 Листопада 2014 22:33
ото голєва пєпєлац побудувала, хай катається на нему замість свого міцубіші
У Ковелі попрощались із Героєм Вадимом Панасюком
Сьогодні 18:23
Сьогодні 18:23
У Володимирі прощатимуться з військовим Олегом Мартиновим
Сьогодні 17:47
Сьогодні 17:47
Корупція на «Ягодині»: двох митників підозрюють у незаконному переміщенні через кордон техніки
Сьогодні 17:14
Сьогодні 17:14
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Огляд
Сьогодні 16:57
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:57
Як швидко збільшити кількість підписників в Instagram
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.