USD 41.30 41.60
  • USD 41.30 41.60
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.55 10.70

У Луцьку вимагатимуть свободу політв’язням

12 Вересня 2015 12:10
У Луцьку відбудеться марш «Свободу патріотам!» в підтримку безпідставно заарештованих українських націоналістів і добровольців у війні Росії проти України.

Про це повідомляють організатори заходу.

На їхню думку, звинувачення у вбивстві Олеся Бузини Дмитра Поліщука та Андрія Медведька – безпідставні. Тому вони, шляхом громадського протесту, хочуть вимагати негайного звільнення хлопців і називають їх політв’язнями.

«Справу проти патріотів сфабриковано. Жодних доказів причетності хлопців не існує. Проте невинні продовжують сидіти за гратами, а провладний злочинець Аваков, за наказом якого і виконується це політичне замовлення, продовжує репресії проти кращих синів України. Ми вимагаємо негайно зняти усі обвинувачення з Поліщука та Медведька та усіх політичних в'язнів, які сидять по тюрмах», - йдеться у повідомленні.Акція протесту у Луцьку відбудеться в неділю, 20 вересня, о 15:30 на Замковій площі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
вбивство солдата Показати IP 12 Вересня 2015 13:31
це для них розвага политична.в тюрягу а ще краще відновити смертну кару
Патріот Показати IP 12 Вересня 2015 14:22
Чому всі мовчать? нема оригінальних і свіжих думок? Ідемо на марш чи ні? Хто організовує - "Свобода" чи ГО "Іскра"?
шо до Патріот Показати IP 12 Вересня 2015 15:31
шо ти лєпиш?
представник Іскри до Патріот Показати IP 12 Вересня 2015 19:55
організовує "Іскра"
лучанка Показати IP 12 Вересня 2015 15:21
Всіх так всіх! Руслана Коцабу, наприклад. Чому забули?Всіх, кого засадили за іншу думку у цей час, а не вибірково. Тоді може й вийшли на Замкову всі. А так... Демокрітія у нас чи як?
Анонім до лучанка Показати IP 12 Вересня 2015 16:49
Як "Всіх так всіх"? Свідомі по своєї суті не можуть бути винні. А ті, хто свідомих вважає покидьками - винні по своєму визначенню.
ку до лучанка Показати IP 12 Вересня 2015 16:32
У нас Слава Україні!!!!
Патріот Показати IP 13 Вересня 2015 01:26
Хлопці молодці Що не акція націоналістів - Іскра Дуже подобається цей молодечий рух!
пенсіонерка Показати IP 13 Вересня 2015 11:21
Підтримую. Прийду.
Апостол Показати IP 14 Вересня 2015 20:09
"Свободу" взагалі заборонити потрібно, як фашистську організацю.