У Луцьку відбулась «Дивогонка»
Благодійні велоперегони для дітей і та дорослих влаштували сьогодні у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Мета заходу – збір коштів для онкохворих малят.
Так, «Дивогонка» відбулась сьогодні, 14 вересня. У ній взяли участь маленькі лучани віком від 4 до 10 років та їх батьки
Участь у благодійних перегонах взяло 29 діток. Велоперегони стартували о 13 годині.
Загалом, участь у заході – абсолютно безкоштовна, однак під час
спортивного заходу благодійники збирали кошти на придбання комплекту реагентів для визначення рівня метотрексату в крові онкохворих дітей (його значне передозування може призвести до смерті, і сьогодні лікарі лише приблизно визначають цей рівень).
Зі слів організатору заходу, керівника БФ «СТОПРАК» Марії Адамчук, не зважаючи на складану ситуацію в країні, такі заходи проводити варто, адже неможна забувати й про майбутнє нашої нації – дітей, зокрема й про тих, хто потребує допомоги.
Тим часом, маленькі спортсмени із задоволенням осідлали своїх двоколісних друзів та щиро, з дитячою безпосередністю поїхали наввипередки, отримуючи величезне задоволення.
«Дуже добре, що мої батьки дозволили мені взяти участь у велогонці, адже у майбутньому я хотів би стати справжнім гонщиком. Хотів би, аби такі змагання проходили якомога частіше», - каже 6-річний Микита.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Так, «Дивогонка» відбулась сьогодні, 14 вересня. У ній взяли участь маленькі лучани віком від 4 до 10 років та їх батьки
Участь у благодійних перегонах взяло 29 діток. Велоперегони стартували о 13 годині.
Загалом, участь у заході – абсолютно безкоштовна, однак під час
спортивного заходу благодійники збирали кошти на придбання комплекту реагентів для визначення рівня метотрексату в крові онкохворих дітей (його значне передозування може призвести до смерті, і сьогодні лікарі лише приблизно визначають цей рівень).
Зі слів організатору заходу, керівника БФ «СТОПРАК» Марії Адамчук, не зважаючи на складану ситуацію в країні, такі заходи проводити варто, адже неможна забувати й про майбутнє нашої нації – дітей, зокрема й про тих, хто потребує допомоги.
Тим часом, маленькі спортсмени із задоволенням осідлали своїх двоколісних друзів та щиро, з дитячою безпосередністю поїхали наввипередки, отримуючи величезне задоволення.
«Дуже добре, що мої батьки дозволили мені взяти участь у велогонці, адже у майбутньому я хотів би стати справжнім гонщиком. Хотів би, аби такі змагання проходили якомога частіше», - каже 6-річний Микита.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Біля берегів Швеції знайшли затонулий вітрильник ХІХ століття, а в ньому – 100 пляшок дорогого шампанського
Сьогодні 00:20
Сьогодні 00:20
28 липня: свята, події, факти. День працівників торгівлі в Україні, Волинським Новинам – 16 років
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку на Яровиці п’яний водій в’їхав у маршрутку: як його покарали![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
На Одещині чоловік потрапив до реанімації через укус павука
27 Липня 2024 23:08
27 Липня 2024 23:08
«Укрпошта» випустила марку на честь Ірини Фаріон
27 Липня 2024 22:40
27 Липня 2024 22:40
У Луцьку – літературно-мистецький фестиваль «Фронтера». День перший: як це було
27 Липня 2024 22:12
27 Липня 2024 22:12
Один у Самарі, два під Москвою: в Росії згоріли три гелікоптери
27 Липня 2024 21:44
27 Липня 2024 21:44
Змінила білий халат на піксель: історія фельдшерки Хуліганки зі сталевої сотки
27 Липня 2024 21:16
27 Липня 2024 21:16
На Харківщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Олександр Романович
27 Липня 2024 20:48
27 Липня 2024 20:48
На Світязі втопилася жінка. Оновлено
27 Липня 2024 20:20
27 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.