USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.25 41.70
  • PLN 10.56 10.75

У Луцьку СБУ обшукала квартиру атовця за пости у соцмережах

24 Березня 2017 16:19
Працівники СБУ обшукали квартиру колишнього військовослужбовця 51-ї бригади Василя Соломонюка.

Про це у Фейсбуці написав депутат Луцької міськради Павло Данильчук.

Зі слів Данильчука, вчора, 23 березня, працівники спецслужби навідалися з обшуком до 28-річного лучанина Василя Соломонюка. Він – колишній військовослужбовець 51-ї окремої механізованої бригади.

«У працівників було рішення суду про обшук. Вони вилучили телефон, а потім обшукали квартиру на наявність зброї. Це тривало приблизно трьох годин, далі його забрали в управління СБУ на допит. Там йому показали пости (у соціальних мережах, - ред.), через які його звинувачують», - йдеться в дописі.

Як зазначає депутат, Соломонюку закидають заклики до повалення конституційного ладу насильницьким шляхом і до захоплення державних установ (частина 2 статті 109 Кримінального кодексу України).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Громадянин Показати IP 24 Березня 2017 17:04
Розумію.
євген Показати IP 24 Березня 2017 17:41
Як там поживають допа, гєпа, бойко, фуфрич, льовочкін, вілкул етс? Коли до них навідається СБУ?
Лось до євген Показати IP 24 Березня 2017 18:50
коментар було видалено
Петро Показати IP 24 Березня 2017 17:49
Вияляється для СБУ головна загроза територіальній цілісності на Заході, а в Луганську і Донецьку наші люди, які "люблять" Україну. А те що Ахметов фінансував, фінансує і буде фінансувати Ходаківського (батальйон "Восток") Грицак не бачить?!!!
Фигвам Показати IP 24 Березня 2017 17:50
Данильчуку лучше бы сидеть тихонько и молчать, про него "Беркут" еще не забыл.
Станислав до Фигвам Показати IP 26 Березня 2017 01:59
Тебе с твоим Беркутом лучше бы вообще заткнуться.
ігор Показати IP 24 Березня 2017 19:54
СБУ є правонаступниця КГБ і всі вони по сьогоднішній день є агентами Кремля от вони і ловлять патріотів. Хоча мали б забезпечити збереження складів на харківщині, але ж їм не до цього їх цікавить таможня, контрабас який можна реалізувати, кришування, бурштин, знищення патріотів. З часів НКВД, КДБ нічого не змінилось, тільки переділись в вишиванки.
ігор Показати IP 24 Березня 2017 20:08
забув про ще одну обставину яка викликає сміх і говорить що в нас не держава а дурдом де цілеспрямовано винищують патріотів України, дозвіл на обшук дав суддя який сам підозрюється в корупційних діяннях, постійно безнаказано їздить пяним за кермом, про це писало в інтернетвиданнях, і на якому клейма нема де ставити. Хай живе КГБ СРСР і самий справедливий та гуманний суд України
Льоня Показати IP 24 Березня 2017 22:33
той суддя тільки з пяною мордякою може кричати ура вдв і падати в багнюку. сором такому суддівству і судовій системі. вони немають права судити людей, так як самі втратили людську подобу
роман Показати IP 24 Березня 2017 23:03
в Запорізькій області склад зі списаними боєприпасами "взяли", в Луцьку - ветерана, беспілотники пропускають справно в Харівській області. Прикольна работа в пацанів...
65478 Показати IP 25 Березня 2017 00:15
Для нинішньої (барижної) влади є суто конкуренти та партнери. Не існують тут визначення ( в класичному розумінні) "ворог" або "патріот". Доброволльці, ветерани АТО та громадянське суспільство для клептократів це конкуренти, оскільки загрожують існуванню певних фінансових груп, які пов"язані з ОРДЛО та Росією. Ахметов та колишні регіогали це вже партнери! Ренат Леонідович з Петром Олексійовичем збільшили свої статки під час війни (перепрошую "АТО") дуже суттєво!!!!! Тому дописувач "Петро" партнерів ніколи не притягають до суду.
Костик Артём Показати IP 25 Березня 2017 05:16
я его знаю в одной школе учились
Останні дні Показати IP 25 Березня 2017 13:45
Патріотів не люблять сепари і влада.... такі реалії сьогодення. На планеті -земля - війни, природні катаклізми, псіхоз , невроз, наркоманія, пияцтво.... моральний і духовний занепад... Таке враження , що всі ПСИХІЧНО ХВОРІ !!!