У Луцьку руйнується будинок, а ЖЕКівці «відшивають» людей
Будинок на вулиці Гулака-Артемовського, 15 руйнується через постійне підтоплення підвалу, на стінах вже з’явилися тріщини, натомість комунальники розводять руками.
Про це йшлося під час засідання 64-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 24-го вересня.
Будинок звели у 1978-му році. Однак через неналежне обслуговування каналізаційних мереж (несвоєчасне та некваліфіковане проведення ремонтних робіт), підвальне приміщення будинку час-від-часу наповнюється водою. Такий стан справи призвів до того, що фундамент приміщення руйнується, будинок осідає. Як наслідок - на стінах будинку з’явилися значні тріщини, які можна побачити і з квартир, і ззовні будинку.
Мешканці неодноразово зверталися в ЖЕК та КП «Луцькводоканал», але результату - ніякого.
«До мене, як до депутата міської ради, звернулися мешканці будинку № 15 на вулиці Гулака-Артемовського. Тому я прошу призначити експертизу стану фундаменту і, будинку в цілому, на предмет можливості його подальшої експлуатації. Окрім того, необхідно здійснити відкачування води з підвалу та виконати ремонт каналізаційних комунікацій. Також прошу, при потребі, виконати ремонтно-відновлювальні роботи фундаменту та будинку», - звернувся до Луцького міського голови Миколи Романюка член депутатської групи «Новий Луцьк» Ігор Поліщук.
Обранці громади підтримали таке звернення, аби міський голова розібрався з цією проблемою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання 64-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 24-го вересня.
Будинок звели у 1978-му році. Однак через неналежне обслуговування каналізаційних мереж (несвоєчасне та некваліфіковане проведення ремонтних робіт), підвальне приміщення будинку час-від-часу наповнюється водою. Такий стан справи призвів до того, що фундамент приміщення руйнується, будинок осідає. Як наслідок - на стінах будинку з’явилися значні тріщини, які можна побачити і з квартир, і ззовні будинку.
Мешканці неодноразово зверталися в ЖЕК та КП «Луцькводоканал», але результату - ніякого.
«До мене, як до депутата міської ради, звернулися мешканці будинку № 15 на вулиці Гулака-Артемовського. Тому я прошу призначити експертизу стану фундаменту і, будинку в цілому, на предмет можливості його подальшої експлуатації. Окрім того, необхідно здійснити відкачування води з підвалу та виконати ремонт каналізаційних комунікацій. Також прошу, при потребі, виконати ремонтно-відновлювальні роботи фундаменту та будинку», - звернувся до Луцького міського голови Миколи Романюка член депутатської групи «Новий Луцьк» Ігор Поліщук.
Обранці громади підтримали таке звернення, аби міський голова розібрався з цією проблемою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721851940)
Васька
Показати IP
24 Вересня 2014 18:00
Выборы-выборы, кандидати ****** ... разные)))
Чотири педагогині з Волині стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
Сьогодні 22:11
Сьогодні 22:11
«Вони не знають російської мови, не розуміють один одного», – військовий з Луцька про найманців в армії РФ
Сьогодні 21:53
Сьогодні 21:53
Завтра у Ковелі частина будинків буде без газу
Сьогодні 21:18
Сьогодні 21:18
Помилка у прізвищі: у сільраді на Волині відреагували на скандал із перейменуванням вулиці на честь Ізидори Косач
Сьогодні 20:21
Сьогодні 20:21
Графік вимкнення електроенергії на Волині 25 липня
Сьогодні 20:02
Сьогодні 20:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.