USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.55

У Луцьку під час облаштування причалу розкопали сходи. Фото

17 Серпня 2018 19:10
Сходи розкопали під час підготовки платформи для причалу на річці Стир в центральному парку Луцька.

Про це повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук у Фейсбук.

Сходи десяткі років були приховані землею та мулом.

17 серпня у луцькому парку розпочали підготовку платформи під причали. Платформу очистять від чагарників, землі, яку намило за десятки років, та відновлять її до максимально первісної форми.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Світлана Показати IP 17 Серпня 2018 19:54
Розкопали...по цих схлдах лучани ше 40 років тому спускались у річку. Цивілізований був спуск
Хехе до Світлана Показати IP 18 Серпня 2018 09:03
Памятаєш... молодець, не забувай молодість!
Абориген Показати IP 17 Серпня 2018 20:52
Спуск був совковий. І є совковий. Треба провести десовковізацію цього спуску.
К.лучанин до Абориген Показати IP 17 Серпня 2018 21:44
Спуск не може бути совковим за своїм призначенням! Не пиши дурниць. Цей спуск я добре памятаю як і багато лучан. Занехаяли його нащадки на десятки років.
16 до Абориген Показати IP 17 Серпня 2018 22:39
Написав,як у воду перд*ув...
ЛУЧАНИН Показати IP 17 Серпня 2018 23:02
Сходи та спуск були добрі , а поряд був кіоск , де завжди можна було купити прохолодний напій та морозиво і ніякого алкоголю! Хіба не чудово ? Тільки не натикайте барів з пивом та шашликами з кенгурятини
Хехе до ЛУЧАНИН Показати IP 18 Серпня 2018 09:05
Да, в молодості все краще, навіть говядина ...
Лучани Показати IP 18 Серпня 2018 09:09
Сходи виявились показовими як яка влада працює
2099 Показати IP 18 Серпня 2018 09:47
горе вам будет. кайтесь.
Серб Показати IP 19 Серпня 2018 11:09
Прекрасний приклад того, як влада забуває про проблеми.