У Луцьку особливі дітки показали свої таланти. ФОТО
![](/resize/450x300/r/files/news/2016/07-26/196690/DSC_6495.jpg)
Діти з аутизмом показали свої таланти в рамках благодійної акції «Талановиті Янголята».
Про це повідомляють на сайті Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».
Захід відбувся у вівторок, 26 липня, у Палаці культури міста Луцька.
«Наша громадська організація «Янголята» об’єднала 23 сім’ї, які виховують дітей з аутизмом. Ми хочемо показати суспільству, що діти з аутизмом мають здібності, таланти. Важливо допомогти їх розкрити», – зазначила співорганізатор дійства, голова громадської організації «Янголята» Юлія Поліщук.
«Хочу висловити особливу подяку Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», з яким ми плідно співпрацюємо кілька років. Завдяки підтримці його підтримці ми проводимо заняття з музичної терапії, лікувальної фізкультури, гурток з хенд-мейду. Також Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» дав нашим діткам можливість оздоровитися у Буковелі», – розповіла Юлія Поліщук.Заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Ірина Констанкевич запевнила присутніх, що Фонд і надалі буде підтримувати «янголят».
«Мене вразило, скільки роботи вкладають у діток батьки та вихователі. Дякую вам, що виділені гроші йдуть до дітей, що є ефект та результат цієї праці. Як каже Ігор Палиця, гроші самі по собі нічого не варті, вони мають цінність, лише коли конвертуються і перетворюються на добрі справи», – резюмувала Ірина Констанкевич.Учасники заходу вразили присутніх своїми талантами. Вони грали на музичних інструментах, танцювали. Цікавинкою дійства стала зворушлива театральна постановка «Каструлька Анатоля», мораль якої доводить: потрібно навчитися цінувати особливих людей і приймати їх такими, якими вони є.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляють на сайті Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».
Захід відбувся у вівторок, 26 липня, у Палаці культури міста Луцька.
«Наша громадська організація «Янголята» об’єднала 23 сім’ї, які виховують дітей з аутизмом. Ми хочемо показати суспільству, що діти з аутизмом мають здібності, таланти. Важливо допомогти їх розкрити», – зазначила співорганізатор дійства, голова громадської організації «Янголята» Юлія Поліщук.
«Хочу висловити особливу подяку Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», з яким ми плідно співпрацюємо кілька років. Завдяки підтримці його підтримці ми проводимо заняття з музичної терапії, лікувальної фізкультури, гурток з хенд-мейду. Також Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» дав нашим діткам можливість оздоровитися у Буковелі», – розповіла Юлія Поліщук.Заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Ірина Констанкевич запевнила присутніх, що Фонд і надалі буде підтримувати «янголят».
«Мене вразило, скільки роботи вкладають у діток батьки та вихователі. Дякую вам, що виділені гроші йдуть до дітей, що є ефект та результат цієї праці. Як каже Ігор Палиця, гроші самі по собі нічого не варті, вони мають цінність, лише коли конвертуються і перетворюються на добрі справи», – резюмувала Ірина Констанкевич.Учасники заходу вразили присутніх своїми талантами. Вони грали на музичних інструментах, танцювали. Цікавинкою дійства стала зворушлива театральна постановка «Каструлька Анатоля», мораль якої доводить: потрібно навчитися цінувати особливих людей і приймати їх такими, якими вони є.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1723238450)
Ввв
Показати IP
27 Липня 2016 14:59
Чому такі дітки ...потрібні тільки фонду....а не владі...???...
![](/public/images/user_no_foto.png?1723238450)
Юлія
Показати IP
27 Липня 2016 18:32
Риторичне запитання
Місто на Волині продає кілька земельних ділянок. Де і за скільки
9 Серпня 2024 23:42
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 23:42
У Бразилії розбився літак, на борту якого перебувало 62 особи
9 Серпня 2024 23:22
9 Серпня 2024 23:22
Український фільм жахів «Морена» отримав головну премію від Tokyo Horror Film Festival
9 Серпня 2024 23:03
9 Серпня 2024 23:03
Землю та будівлі луцького автозаводу продають за 240 млн. Фото
9 Серпня 2024 22:44
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 22:44
Лучанка передала Музею волинської ікони старовинні пам’ятки, які отримала у спадок
9 Серпня 2024 22:25
9 Серпня 2024 22:25
Литва передасть Україні новий пакет допомоги з ППО та БТРами
9 Серпня 2024 22:06
9 Серпня 2024 22:06
На українських банкнотах з’явиться гасло «Слава Україні! Героям слава!»
9 Серпня 2024 21:47
9 Серпня 2024 21:47
За плетіння сіток – 12 тисяч гривень: у Луцьку запрошують на офіційну роботу
9 Серпня 2024 21:28
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 21:28
Удар по аеродрому «Липецьк»: з'явилися супутникові знімки наслідків
9 Серпня 2024 21:09
9 Серпня 2024 21:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.