USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65

У Луцьку націоналісти зірвали показ фільму про волинську авіацію

25 Листопада 2017 15:30
Представники «Національного корпусу» і ВО «Свобода» розігнали глядачів фільму про авіацію в Луцьку.

Показ документального фільму "Право на крила", знятого у 1970 році, мав відбутися 25 листопада у приміщенні актового залу Волинської Державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки.

Проте лучанам, які зібралися глянути фільм, якого, до слова, немає в мережі чи на будь-яких носіях, завадили представники «Національного корпусу» і ВО «Свобода», які увірвалися у бібліотеку з вимогою припинити «шабаш», мовляв, показувати такий фільм у день пам'яті жертв Голодомору - провокація.

Активісти розігнали присутніх із заявою: "Сьогодні вони ностальгують, а завтра піднімають прапори ДНРів і іншого л**на. Дивіться хороші і правильні фільми".

Більше дивіться у відео:
Довідково:

Фільм зняв 1970 року на Луцькому військовому аеродромі видатний радянський кінорежисер Олексій Габрилович.

У фільмі розповідається про щоденний побут льотчиків 806-го ордена Суворова 3-го ступеня авіаційного полку винищувачів-бомбардувальників, який протягом 56-ти років з 1948 по 2004 рік дислокувався на Луцькому військовому аеродромі та стояв на сторожі мирного волинського неба, показані зйомки польотів військових літаків у майже 50-річної давності, а також інтерв'ю з військовими льотчиками, які в той час проходили службу на Луцькому військовому аеродромі в складі цього славетного авіаційного підрозділу та досі проживають у Луцьку.

Цей фільм один раз показали на центральному телебаченні СРСР одразу після його зйомки, після чого він ліг на полицю архіву Держтелерадіофонду в підмосковному Домодєдово і лише через 47 років активісти Організації Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ" змогли отримати оцифрований екземпляр цього фільму.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Страна Показати IP 25 Листопада 2017 15:46
Дураков и учасников
лучанка до Страна Показати IP 25 Листопада 2017 18:38
Ілля Муромец - Вокзал, чемодан і в Челябінськ до бурятів їсти кедрові горішки !!!! Скільки можнанашу ковбасу істи і гадити
123 до Страна Показати IP 25 Листопада 2017 20:36
А кроме того твоя страна, это страна китайцев и кавказцев. Китайцы ваши будущие хозяева, кавказцы - теперешние.
Анонім до Страна Показати IP 26 Листопада 2017 16:08
Вони б краще у парк пішли і розігнали вандалів. Адже тут вони показали, що "Молодець проти овець, а проти млодця сам вівця"
аяяй Показати IP 25 Листопада 2017 15:49
задовбали
уйуй_ух до аяяй Показати IP 25 Листопада 2017 20:42
Ти такий народився, піанєр.
боголюбы Показати IP 25 Листопада 2017 15:53
Как бабы базарные.
21 листопада Показати IP 25 Листопада 2017 16:07
половина революціонерів написали у тому числі сам Пащенко: не знаю чи вийшов би якби бачив майбутнє... так і тут
справедливе запитанн Показати IP 25 Листопада 2017 16:27
в нас постає нова Німеччина 1933 року? Може, пора припинити ці шабаші неповнолітніх зомбі? Якщо це продовжиться, то ця країна погано закінчить.
Ей ти до справедливе запитанн Показати IP 25 Листопада 2017 20:41
Німеччина 30Х настає в одній сусідній державі, там вже є фюрер, "внешние враги", паталогічне бажання анексій и навязування "рюцкого мигра". А ХЛОПЦІ - НАЦІОНАЛІСТИ ВСЕ ВІРНО ЗРОБИЛИ, СЬОГОДНІ ДЕНЬ ТРАУРУ, В ГОЛОДОМОРАХ БІЛЬШЕ 20 МЛН. ОСІБ ЗАГИНУЛО, ТАК ЩО ностальгуватьи за сесерією в другий день, будь ласка!!!
Розумний до Ей ти Показати IP 25 Листопада 2017 21:31
Шановний, звідки така цифра 20 мільйонів? В голодоморів загинуло від 4 до 10 мільйонів українців. Яке відношення до голодомору має полк, який стаціонарі в Луцьку до 2004 року?Цей день трауру встановлений Ющенко м, а пам'ятати треба щодня, а не лише 24 листопада. До того ж це не кінопоказ комедійного фільму?
007 Показати IP 25 Листопада 2017 16:30
У 70-х минулого сторіччя не було і не могло бути волинської авіації. В Луцьку дислокувався підрозділ військової авіації збройних сил СРСР. Волинської авіації немає і зараз. Є військова авіація ЗСУ.
Крук до 007 Показати IP 25 Листопада 2017 16:49
Якшо керуватися вашої логікою, то і України тоді не було, а був СРСР? Чи як? Це Луцьк. І це його історія! І нема чого її цуратися!
До 007 Показати IP 25 Листопада 2017 16:52
На Волині розміщувались війська СРСР стратегічного призначення, в тому числі ракети середньої дальності. Вони охороняли мирне небо Москви, а не України чи Волині. В разі початку війни, завдяки «миролюбівій» політиці страни совєтів, перший удар НАТО пройшовся б по військам СРСР в ГДР, ЧССР, Угорщині і західній Україні з метою виведення об’єктів стратегічного призначення. За лічені години Волинь перетворилась би на пустелю. Москва воювала б за Україну до останнього українського села та міста.
1 Показати IP 25 Листопада 2017 16:54
Не має національного корпусу, є корпус наївних дітей, які ідуть на провокації, вимагателів, та зацікавлених людей( якщо можна їх так назвати). Ще будуть робити бездумні вчинки, будуть вже в скорім часі відповідно відповідати )
Богдан Сташинський до 1 Показати IP 25 Листопада 2017 22:09
Дуже влучна оцінка діяльності місцевих ім**цілів , треба ще добавити усе це спрямовано місцевою владою у тому числі погоджено з СБУ...
Лучанка до 1 Показати IP 26 Листопада 2017 08:12
Це вже якійсь каральний корпус, а не національний. Такі собі вівчарки , котрих спустили по команді :"Фас!"
Анатолій. Показати IP 25 Листопада 2017 17:17
Хто не пам'ятає минулого той не має майбутьного .
Патріот Показати IP 25 Листопада 2017 17:30
Телепні з свободи показали свою дурість(
АНАТОЛЬ_ Показати IP 25 Листопада 2017 17:49
Мистецтво ніякі націоналісти не заборонять! Мистецтво буде жити вічно!
студент до АНАТОЛЬ_ Показати IP 25 Листопада 2017 18:40
Яке мистецтво? На вокзал і на родіну на свій космодром
Лучанка до студент Показати IP 26 Листопада 2017 08:09
Студенту краще було б повчити історію України. Не історію В'ятровича, а більш авторитетних і адекватних, не заангажованих вчених. Бо тупо згоняти всіх на вокзал і відправляти кудись - це навіть і ПТУшної освіти не потрібно. Але...Ви нащадок "славних" поліцаїв часів Другої Світової. Їх діяння навіть у Нюрнберзькому процесі висвітлені.
ввв Показати IP 25 Листопада 2017 17:51
Без слів ... .
Ветерани Показати IP 25 Листопада 2017 18:21
Вам заважають пенсiонери?
Макс Показати IP 25 Листопада 2017 18:37
На крайняк ментов же вызвать можно. Какие то д*билы в камуфляжах будут мне рассказывать какое кино и когда смотреть. Скоро вам будут указывать что есть, когда срать и о чем думать, а вы как ослы будете кивать молча.
АНАТОЛЮ Показати IP 25 Листопада 2017 18:44
Вас погнали і правильно зробили і немає значення хто. Хтось це мав зробити.
Aleks Показати IP 25 Листопада 2017 18:48
Яка не була,але це історія.Її треба знати.В тому полку служили наші землякі,чиїсь батьки діди.
Кхе Показати IP 25 Листопада 2017 18:49
Ці дибіли обмежили свободу мирних зібрань. Де поліція?
Довбні Показати IP 25 Листопада 2017 19:33
Боже які довбні. Нагадує 33 рік коли коричневі сорочки вривалися будь куди. Справжній українець пам'ятає про голодомор не лише в цей штучно призначений день а щодня. Сором таким патріотам які кіноперегляд називають шабашом і підвищують голос на старших. Хай вриваються в кінотеатр порт сіті чи промінь.Ганьба. УПА зародилося між іншим на рівненщині біля Сар а не на Волині. Довбні.
Соромно Показати IP 25 Листопада 2017 20:38
за тих нациків. Гітлерюгенд малолітній. Викликати поліцію і в сізо. Хай там розказують про свої ідеали і зігують. Фільм нічого поганого людям не несе. Хай дивляться і самі аналізують.
Иван Показати IP 25 Листопада 2017 21:42
Срыв показа по всей вероятности руководимый СБУ ....
Лучанка Показати IP 26 Листопада 2017 07:43
Тобто, за логікою наших "патріотів" авіація в Україні зародилася в схронах ОУН-УПА? Сам Степан Бандера був пілотом намбе ван на Волині, так? Ви з дуба рухнули, шановні? Авіація спокон віку - еліта збройних сил будь-якої країни. Але не нашої виходить...Навіть німці визнають рівень авіації Третьго Рейха і, говорячи про німецьку авіацію, сторінку Той, трагічної історії, згадують. А в нас це щось з чимось...Я так розумію, що скоро неможливо буде розповідати дітям про Івана Кожедуба, тричі Героя СРСР, видатного українського льотчика, бо він в ОУН-УПА не воював... А що будете робити як сюда, у Луцьк, передислокують льотну бригаду з Миколаїва - ту, що була у Севастополі? Ну є ж там і старі спеціалісти...Будете блокувати війсковий аеродром? Я коли читаю про таке, то хочется запропонувати цим, так званим, "патріотам" поразвалювати у Луцьку все, що побудовано у радянські часи, у тому числі і помешкання, де вони живуть та офіси, де розміщуються їх суперактивні об'єднання та рухи з партіями вкупі і ми подивимось, що залишиться... крім розважальних центрів та супермаркетів... ось тоді і поговоримо про патріотизм...
Анонім Показати IP 30 Листопада 2017 11:00
Мне очень обидно и печально,что фильм "право на крылья"считают московской пропагандой.Этот фильм пришли посмотреть прежде всего люди которые служили в этом полку,пришли их дети и внуки,чтобы вспомнить своих дедов и отцов.Для меня лично этот фильм часть моей семьи в этом полку служил мой дед и я этим горжусь,НИКТО НЕ МОЖЕТ ЗАПРЕТИТЬ ЧЕЛОВЕКУ ВСПОМИНАТЬ СВОИХ ПРЕДКОВ.Я согласна,что фильм должен был перенесён на другой день,НО ЭТО ДОЛЖНО БЫЛО ПРОИСХОДИТЬ ЧЕСТНО И ОТКРЫТО,можно было заранее договориться с организаторами,а не оскорблять людей называя их собрание "шабашем".Я знаю что на меня сейчас посипится куча упрёков и оскорблений,но это Ваше мнение,а это моё.Мы свободные люди у нас НЕЗАВИСИМАЯ СТРАНА и каждый человек вправе высказывать своё мнение.