У Луцьку на автовокзалі влаштували флешмоб
Різдвяний флешмоб відбувся в неділю 12 січня на луцькому автовокзалі №1. Захід організувала Волинська єпархія УПЦ МП.
З благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта православна молодь Волинської єпархії започаткувала практику проводити різдвяні флешмоби, тобто несподівано починати колядувати у різноманітних громадських місцях, даруючи різдвяну радість в момент, коли цього ніхто не очікує .
Як повідомили у прес-службі волинської єпархії, вихованці Волинської духовної семінарії та учасники луцького Православного юнацького клубу «Лови момент» разом із виконувачем обов’язків голови Молодіжного відділу Волинської єпархії ієромонахом Іллею Вишневським, прийшовши в салон приміщення автовокзалу «розсіялись» по залу, ніби не збираючись нічого робити особливого. Раптом
в залі залунав перший куплет відомої української колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю». Піснеспів завершили вже всі учасники дійства, разом вони заспівали і колядку «Нова радість стала».
Присутні на вокзалі були дійсно «приємно вражені» – хтось підспівував, а хто «від щирого серця» намагався дати колядникам грошові купюри, які молоді люди брати відмовлялись.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
З благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта православна молодь Волинської єпархії започаткувала практику проводити різдвяні флешмоби, тобто несподівано починати колядувати у різноманітних громадських місцях, даруючи різдвяну радість в момент, коли цього ніхто не очікує .
Як повідомили у прес-службі волинської єпархії, вихованці Волинської духовної семінарії та учасники луцького Православного юнацького клубу «Лови момент» разом із виконувачем обов’язків голови Молодіжного відділу Волинської єпархії ієромонахом Іллею Вишневським, прийшовши в салон приміщення автовокзалу «розсіялись» по залу, ніби не збираючись нічого робити особливого. Раптом
в залі залунав перший куплет відомої української колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю». Піснеспів завершили вже всі учасники дійства, разом вони заспівали і колядку «Нова радість стала».
Присутні на вокзалі були дійсно «приємно вражені» – хтось підспівував, а хто «від щирого серця» намагався дати колядникам грошові купюри, які молоді люди брати відмовлялись.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Кількість волинян, хворих на COVID-19, росте щодня: що говорять лікарі і чи є вакцина
Сьогодні 10:57
Сьогодні 10:57
На Волині рятувальники за добу приборкали п'ять пожеж
Сьогодні 10:41
Сьогодні 10:41
У Луцьку на проспекті Волі авто збило дівчину![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:07
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:07
На Волині попрощалися з Героєм Михайлом Водоносом
Сьогодні 08:26
Сьогодні 08:26
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.