У Луцьку молодь влаштувала «обливальну неділю». ФОТОРЕПОРТАЖ
По-справжньому спекотні вихідні у Луцьку надихнули молодь до креативних розваг. Так, аби хоч якось врятуватися від палючого сонця, хлопці та дівчата зімпровізували й влаштували справжній літній флешмоб.
Озброївшись пластиковими пляшками, молоді люди завзято взялись обливати один одного водою з фонтана, що знаходиться навпроти головного корпусу Східноєвропейського національного університету. Сміх, біганина і веселощі здебільшого викликали посмішки на обличчях випадкових перехожих. Таке вже воно, літо у Луцьку...Вікторія СЕМЕНЮК
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Озброївшись пластиковими пляшками, молоді люди завзято взялись обливати один одного водою з фонтана, що знаходиться навпроти головного корпусу Східноєвропейського національного університету. Сміх, біганина і веселощі здебільшого викликали посмішки на обличчях випадкових перехожих. Таке вже воно, літо у Луцьку...Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721816243)
Маша
Показати IP
5 Червня 2016 18:46
Кумедні такі)))
![](/public/images/user_no_foto.png?1721816243)
Артьом
Показати IP
5 Червня 2016 19:29
Да весело було
![](/public/images/user_no_foto.png?1721816243)
Лучанин
Показати IP
5 Червня 2016 23:13
Ось воно літо,а не таке як розповідають за монітором:-) ці діти справді щасливі
![](/public/images/user_no_foto.png?1721816243)
057
Показати IP
6 Червня 2016 19:42
А після тієї води з фонтанів одразу ж до інфекційної лікарні (((
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.