USD 41.30 41.60
  • USD 41.30 41.60
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.55 10.70

У Луцьку буде притулок для котів

23 Вересня 2015 12:27
Перший котячий міні-притулок сімейного типу планують відкрити у Луцьку. Про це інформує Район. Луцьк.

Заклад працюватиме на території реабілітаційного центру для тварин. Там пухнастики проходитимуть реабілітацію та соціалізацію, а згодом отримають ветеринарні паспорти.

На території коти почуватимуться як вдома, бо не матимуть обмежень у переміщені.

«Платформа реабілітаційного центру має сімейний формат і знаходиться на приватній території. Тобто, жодних кліток для тварин», – розповідає голова ГО Клубу власників домашніх тварин «Вуса, лапи, хвіст» Вероніка Федосова-Цибульська.

Усі витрати щодо облаштування нового дому для чотирилапих взяв на себе реабілітаційний центр, а частину коштів надає Розплідник декоративних тварин «Lovely Pet».

«Наразі збудовано окреме додаткове приміщення та ведуть внутрішні роботи», – повідомляє Вероніка Федосова-Цибульська.

У притулку сподіваються, що згодом тварини зможуть знайти домівку у сім'ях і, що європейська практика шукати домашніх улюбленців у притулках, а не комерційних магазинах, пошириться і на наше місто.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Сусід Показати IP 23 Вересня 2015 12:39
Я б виселев тих вонючих сусідів і котів десь за км 100 від міста
Не сусiд ти менi до Сусід Показати IP 23 Вересня 2015 13:12
У Голоби, тв*р*ко... До мамки...
Анонім Показати IP 23 Вересня 2015 13:06
скількі ковбаси наробити можна
людина до анонім Показати IP 23 Вересня 2015 13:51
тебе, придурок, треба на ковбасу, Але з тебе буде вонюча ковбаса, даже коти не захочуть їсти.
Правда Показати IP 23 Вересня 2015 13:52
Кіт чиста тварина, та ще й мишей ловить, а ти зі щурів ковбаси нароби, та їж, якщо не доїдаєш свинюка!!!
Анонім до Правда Показати IP 23 Вересня 2015 14:22
один вже зробили .бабкі роздерібанили .а дану на к*л посаили щоб мовчала
Правда до Аноніма Показати IP 23 Вересня 2015 14:53
Тут я з Вами згідна...
* Показати IP 23 Вересня 2015 15:55
Зробили б, щоб можна було робити пожертви на таку справу у зручному форматі. Якось по системі "Приват 24" можна було б перерахувати кошти, або оформити, як регулярний платіж з картки, а так не знаешь ні розрахункового рахунку та і часу не вистачає ходити по банках. Мені здається, що тим, хто опікується безпритульними тваринами, треба трошки більше рекламувати як і де можна зробити пожертву на цю благородну справу. Особисто я б робила щомісячны невеликі внески, сплачуючи наприклад комунальні платежі, або по "Приват 24".
лучанка Показати IP 23 Вересня 2015 17:44
народ! людина прагне зробити притулок з умовами, на власні кошти, дбає про чотирилапих, як це роблять у цивілізованому світі, а ви що коментуєте? у кожного вдома є котик чи песик, ваші діти радо товаришують з ними, ви дітей водите у зоо і цирк, навчаючи любити "братів менших"! не будьте жорстокими і злими! треба привітати добру справу!
Анонім Показати IP 23 Вересня 2015 17:53
А що Дану з собачого притулку вже прогнали? Уявляю скільки бабок можна нарубити на плодючих кіцьках
Ксенія Показати IP 18 Жовтня 2015 08:51
Притулок вже працює? І де він знаходиться?