USD 41.20 41.60
  • USD 41.20 41.60
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.60 10.75

У Луцьку бракує державних реєстраторів

13 Березня 2015 12:51
Через скарги на черги у відділі реєстрації суб’єктів господарювання, штат відділу просять розширити.

Про це йшлося під час засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва 13 березня у Луцьку.

Так, зі скаргою звернувся підприємець Василь Попович, який нарікав на чергу з 29 осіб та на те, що його обслуговували надто довго.

Як зазначив начальник відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Віктор Маковецький, відділ обробляє надто багато звернень, тож працівники іноді не можуть оперативно впоратися із навантаженням. Він підкреслив, що відділ надає 30% усіх консультативних послуг, що надає ЦНАП, попри те, що кількість працівників у відділі невелика. Іноді, наприклад, наприкінці року, утворюються велелюдні черги.

Відтак, начальник управління розвитку підприємництва та реклами міськради Олександр Козлюк вирішив рекомендувати збільшити кількість державних реєстраторів, а також ввести у штат консультанта, який дозволив би зменшити навантаження щодо консультативних послуг. Реєстрація однієї фізичної особи-підприємця, з його слів, триває приблизно 40 хвилин.

Нагадаємо, оскільки кількість послуг, які надають у луцькому ЦНАПІ збільшується, його керівництво піднімає питання про збільшення кількості працівників.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанка Показати IP 13 Березня 2015 13:02
а може справа в тому ...як вчасно ваші працівники приходять нва роботу....і що це таке?? черга - людей 10..а дамочки-реєстраторші каталоги косметики розглядають??? от того і не встигають
Валентин Показати IP 13 Березня 2015 13:08
Так і дійсно що на роботі рреба працювати а не побільше людей які і так нічого особливого там не роблять а папірці перекидають і по телефону і журнали і останні новини "домашні " розказують що аж противно слухати вдома таке говоріть або за чашкою кави
wwww Показати IP 13 Березня 2015 13:15
от біда так біда - не вистачає людей!!! може сидіти просиджувати дупи досить, а, ?? мене там не вистачає - ладу до ладу - і давчатка всі в п...ду
Анонім Показати IP 13 Березня 2015 13:42
а зарплата яка ??
)))))) Показати IP 13 Березня 2015 13:49
3000 і премія
Ігор Показати IP 13 Березня 2015 14:46
Перш ніж рекомендувати збільшити штат, Олександру Козлюку треба хоча б перевірити як реально працюють державні реєстратори.
горохівчанин Показати IP 13 Березня 2015 14:51
А ви підіть в Горохівський ЦНАП і подивіться скільки там людей відвідувачів і один реєстратор(адміністратор) чув що працівники просили щоб збільшити кількість реєстраторів то по сьогоднішній день так і нікого недали. І нікого нехвилює що навіть напевно неможна вийти в тоалет працівникові. Хоча справляються швидко з своїми обовязками. Ну і запрлати там напевно мінімальні