У Луцькому зоопарку з'явилися птахи-«носороги»
![](/resize/450x300/r/files/news/2017/08-19/224943/20882252_1108678579233488_4888601942874136096_n.jpg)
У Луцькому зоопарку з'явилися червонодзьобі токо, йдеться на сторінці звіринцю в мережі.
"До клану пернатих приєдналися червонодзьобі токо. Це – представники птахів-носорогів, яка включає 57 видів. Усі вони дуже схожі за способом життя, однак у плані зовнішності представляють надзвичайне різноманіття. Власне токо (Tockus) — рід птахів родини носорогів, яких відомо 15 видів, поширених в Африці. Уточнимо: в анімаційному фільмі «Король лев» моделлю для персонажа птаха-носорога Зазу послужив червонодзьобий току. До нас прибули аж 6 особин – по 3 птаха кожної статі", - йдеться у дописі.
Окрім того, кажуть представники зоопарку, наразі у Луцьку мешкатимуть ще карликовий баран, що прибув на гостину до представника такого ж виду, що вже є у нас.
"Прикрасить нашу колекцію також і мавпа-капуцин. А ще – п’ятірка різностатевих єнотів-полоскунів. Це, до речі, ціла родина братиків-сестричок, які дуже тішитимуть наших відвідувачів", йдеться на сторінці зоопарку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
"До клану пернатих приєдналися червонодзьобі токо. Це – представники птахів-носорогів, яка включає 57 видів. Усі вони дуже схожі за способом життя, однак у плані зовнішності представляють надзвичайне різноманіття. Власне токо (Tockus) — рід птахів родини носорогів, яких відомо 15 видів, поширених в Африці. Уточнимо: в анімаційному фільмі «Король лев» моделлю для персонажа птаха-носорога Зазу послужив червонодзьобий току. До нас прибули аж 6 особин – по 3 птаха кожної статі", - йдеться у дописі.
Окрім того, кажуть представники зоопарку, наразі у Луцьку мешкатимуть ще карликовий баран, що прибув на гостину до представника такого ж виду, що вже є у нас.
"Прикрасить нашу колекцію також і мавпа-капуцин. А ще – п’ятірка різностатевих єнотів-полоскунів. Це, до речі, ціла родина братиків-сестричок, які дуже тішитимуть наших відвідувачів", йдеться на сторінці зоопарку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Честь і слава загиблим воїнам: ковельчани віддали останню шану Герою Віталію Кухарчуку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
«90% мам налаштовані на грудне годування», – педіатри Волинського обласного перинатального центру
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
До 31 року не дожив день: в останню земну дорогу провели волинського Героя Василя Форманюка
Сьогодні 17:33
Сьогодні 17:33
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.