У луцькому храмі - відспівування Героя Максима Гринчишина
![](/resize/450x337/r/files/news/2017/02-22/211796/hghhhw.jpg)
Волиняни прощаються із українським захисником Максимом Гринчишиним, життя якого обірвала куля снайпера поблизу Авдіївки Донецької області 19 лютого.
Прощання із командир зенітно-ракетного взводу 1-го механізованого батальйону 72-ї ОМБР Максимом Гринчишиним розпочалося у Свято-Троїцькому соборі Луцька.Тіло Героя внесли до верхнього храму, тут розпочався похоронний молебень, якй править митрополит Луцький і Волинський Михаїл.В храмі зібралось близько сотні людей, ще сотні лучан чекають на літургію, яка відбудеться на центральному майдані міста.О 12.00 годині розпочалася громадянська панахида на Театральному майдані, після цього о 12.30 вирушить піша хода за маршрутом Театральний майдан - Київський майдан.
За станом на 12.35 завершилась громадська панахида на Театральному майдані. Траурна процесія вирушила проспектом Волі на Київську площу. Звідти тіло бійця повезуть ховати на кладовищі у Гаразджі.
Як повідомлялося, сьогодні з 12.00 год. до завершення проходження похоронної процесії залишається перекритим рух транспорту по проспекту Волі від перехрестя з вулицею Винниченка до вулиці Рівненської. Натомість, рух громадського транспорту організовано вулицями Глушець та Набережною.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Прощання із командир зенітно-ракетного взводу 1-го механізованого батальйону 72-ї ОМБР Максимом Гринчишиним розпочалося у Свято-Троїцькому соборі Луцька.Тіло Героя внесли до верхнього храму, тут розпочався похоронний молебень, якй править митрополит Луцький і Волинський Михаїл.В храмі зібралось близько сотні людей, ще сотні лучан чекають на літургію, яка відбудеться на центральному майдані міста.О 12.00 годині розпочалася громадянська панахида на Театральному майдані, після цього о 12.30 вирушить піша хода за маршрутом Театральний майдан - Київський майдан.
За станом на 12.35 завершилась громадська панахида на Театральному майдані. Траурна процесія вирушила проспектом Волі на Київську площу. Звідти тіло бійця повезуть ховати на кладовищі у Гаразджі.
Як повідомлялося, сьогодні з 12.00 год. до завершення проходження похоронної процесії залишається перекритим рух транспорту по проспекту Волі від перехрестя з вулицею Винниченка до вулиці Рівненської. Натомість, рух громадського транспорту організовано вулицями Глушець та Набережною.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 15
![](/public/images/user_no_foto.png?1721776185)
луцьк
Показати IP
22 Лютого 2017 11:43
вічна пам"ять
![](/public/images/user_no_foto.png?1721776185)
Ольга
Показати IP
22 Лютого 2017 11:44
Спочивай з Богом Герою, і молись перед Господом, щоб дав цим людям, що лишились тут в Україні, розуму і мудрості.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721776185)
666
Показати IP
22 Лютого 2017 12:53
Чому міська влада не попередила належним чином , що буде перекритий проспект Волі? Діти позапізнювались до школи люди на роботи! Водії маршруток не розуміли як їм їздити, одним словом творився хаос!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721776185)
ДАІ до 666
Показати IP
22 Лютого 2017 13:24
А ти чекав щоб по радіо оголосили?А підірвати сраку і пішки пройти 100 метрів можеш?А на рахунок дітей-як би діти бачили як проводять в останню путь наших геройів-то таких деб*лів як ти було б менше
![](/public/images/user_no_foto.png?1721776185)
це пусте до 666
Показати IP
22 Лютого 2017 13:27
Потерпи, ще встигнеш. У тебе є найціннійший дар - життя...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721776185)
Віталій до 666
Показати IP
22 Лютого 2017 13:30
666, горе в країні і в місті, а в тебе хаос. На колінах дякувати треба за мирне небо над головою таким як Максим. Вічна память!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721776185)
Харе вже до Віталій
Показати IP
22 Лютого 2017 15:24
Слухай Віталік, Богу дякувати треба за мирне небо над головами! Вже повинні зрозуміти..За хлопця, а особливо його рідних прикро.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721776185)
людина до 666
Показати IP
22 Лютого 2017 13:30
може в мерії запитаєте, телефон підказати?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721776185)
до 666
Показати IP
22 Лютого 2017 13:11
Блін, ви в якомусь окремому світі живете? Вам особисто мали подзвонити і попередити?? Таке враження, що хаос в декого в голові.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721776185)
Свідок
Показати IP
22 Лютого 2017 13:47
Слава і ШАНУВАННЯ ГЕРОЮ. Максим назавжди залишиться в пам"яті лучан!!! Пі.Сі.: Але дозвольте одне питання -- чому для проводів Максима в останню путь перекривали проспект Волі, а для інших волинських героїв, яких ховали на Алеї Слави цього не робили?!? Знову ж таки, не применшую ТОГО, ЩО МАКСИМ віддав за Україну життя. Просто і решта наших волинських ГЕРОЇВ зробили ж те саме
![](/public/images/user_no_foto.png?1721776185)
666 до Свідок
Показати IP
22 Лютого 2017 14:16
ми в Україні! і відповідаючи на вище сказаний хейт в мою сторону - дякую за таку увагу до мого коменту! Всім миру та добра!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721776185)
Я до Свідок
Показати IP
22 Лютого 2017 14:43
А це питання до вас, лучанин. Всіх, хто віддав найдорожче на цій клятій війні, у останню путь повинна проводжати вся країна. Завдяки хлопцям, які на сході, у іншій частині країни мирне небо над головою.
Максе, вічна тобі пам'ять! Земля пухом!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721776185)
111 до Я
Показати IP
22 Лютого 2017 15:33
Завдяки хлопцям, які на сході, у іншій частині країни мирне небо над головою.
ВИ СПРАВДІ ДУМАЄТЕ ТАК??? Слава БОГУ за те що у нас і в інших областях ще мирне небо! А те що хлопці і чоловіки гинуть там не за що і Україні вони не треба тільки ради лозунгів!!! Давайте будемо відверті! І рідним легше від цього не буде!
Просто, харе вже оце писанину розводити.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721776185)
ЛІКАР до 111
Показати IP
23 Лютого 2017 15:03
Ваш діагноз: Ватник-д**іл.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721776185)
Луцьк до Свідок
Показати IP
23 Лютого 2017 18:24
100% правий!
24 липня: свята, події, факти. Міжнародний день турботи про себе та День фінансиста в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
На річці біля Ковеля незаконно ловили рибу
23 Липня 2024 23:54
23 Липня 2024 23:54
Смертність від СНІДу з 2010 року скоротилася вдвічі, але не все так добре. Звіт ООН
23 Липня 2024 23:35
23 Липня 2024 23:35
Разом із сином захищає Україну з небес: загиблому волинянину просять надати звання Героя України![](/public/images/logo.png)
23 Липня 2024 23:16
![](/public/images/logo.png)
23 Липня 2024 23:16
Найбільший дитячий онкоцентр Європи прийме чотирьох пацієнтів з «Охматдиту»
23 Липня 2024 22:57
23 Липня 2024 22:57
Двоє випускниць із Нововолинська склали НМТ з англійської на 200 балів
23 Липня 2024 22:38
23 Липня 2024 22:38
Безпечний відпочинок на воді: поради волинських рятувальників і спортсменів
23 Липня 2024 22:19
23 Липня 2024 22:19
«Укрпошта» випустила дві марки, присвячені українським медикам
23 Липня 2024 22:00
23 Липня 2024 22:00
Водій не впорався з керуванням: деталі ДТП з вантажівкою поблизу Луцька
23 Липня 2024 21:41
23 Липня 2024 21:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.