У Ковелі 19 учнів-сиріт лишили без стипендій
![](/resize/450x309/r/files/news/2016/03-02/181248/_QkMpJemQSJdd.jpg)
Для 19 дітей–сиріт, учнів профтехучилищ у Ковелі, які щодня вимушені просити підтримки у інших дітей та вчителів, волонтерські організації збирають продукти харчування. Дітям не виплачують стипендію.
Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Анна Коршунова.
Активістка зазначає, що профтехосвіта Ковеля опинилася наодинці з проблемою свого фінансування, оскільки депутати не підтримали пропозицію на сесії Сергій Кошарука поставити ПТУ на місцевий бюджет хоча б на місяць, поки вирішуватиметься питання «зверху».
«У зв'язку з цим учні ПТУ (а це діти) лишилися в заручниках обставин. Заклад налічує 19 дітей-сиріт. Поспілкувавшись з керівником, мені стало відомо, що діти не доїдають. Щодня вимушені просити підтримки у інших дітей та вчителів. Звертаюсь до депутатів, що не порахували це питанням нагальним, тепер ви несете відповідальність за цих дітей. Отож шановні депутати запрошую вас до збору харчових наборів для підтримки дітей, які бідують», ‒ пише Коршунова.
Аби допомогти, можна звертатися за телефоном: (066) 348-49-45 Коршунова Анна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Анна Коршунова.
Активістка зазначає, що профтехосвіта Ковеля опинилася наодинці з проблемою свого фінансування, оскільки депутати не підтримали пропозицію на сесії Сергій Кошарука поставити ПТУ на місцевий бюджет хоча б на місяць, поки вирішуватиметься питання «зверху».
«У зв'язку з цим учні ПТУ (а це діти) лишилися в заручниках обставин. Заклад налічує 19 дітей-сиріт. Поспілкувавшись з керівником, мені стало відомо, що діти не доїдають. Щодня вимушені просити підтримки у інших дітей та вчителів. Звертаюсь до депутатів, що не порахували це питанням нагальним, тепер ви несете відповідальність за цих дітей. Отож шановні депутати запрошую вас до збору харчових наборів для підтримки дітей, які бідують», ‒ пише Коршунова.
Аби допомогти, можна звертатися за телефоном: (066) 348-49-45 Коршунова Анна.
БУДЬ ЛАСКА РЕПОСТ КОВЕЛЬЧАНИ ! Профтехосвіта м. Ковеля опинилася наодинці з проблемою свого фінансування, так як депута...
Опубликовано Анной Коршуновой 1 марта 2016 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1723325476)
ВВ призов
Показати IP
2 Березня 2016 13:56
коментар було видалено
![](/public/images/user_no_foto.png?1723325476)
Тарас Чурило
Показати IP
2 Березня 2016 16:59
Це вже взагалі варварство, знущання над сиротами
![](/public/images/user_no_foto.png?1723325476)
Юлія Парій
Показати IP
2 Березня 2016 17:01
Кіндер за студеденські гроші маєтки собі будує
![](/public/images/user_no_foto.png?1723325476)
Ковель
Показати IP
2 Березня 2016 22:57
ВИ, Анна, впевнені, що "не доїдають і щодня вимушені просити підтримки в інших дітей та вчителів"??? Особисто знайома з куххарями ПТУ №7. Та не може бути такого! Можу запропонувати свою допомогу, якщо це правда і діти НЕ ДОЇДАЮТЬ!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723325476)
Коршунова Анна
Показати IP
3 Березня 2016 17:09
ПТУ №5 вже їм сьогодні я завезла продукти, але питання відкрите, цих дітей будем мати під контролем.У зв'язку з піднятим мною питанням на рахунок, покинутих дітей профтехосвіти, наодинці з проблемою фінансування. Передали Людмилі Мороз - заучу даного закладу ( макарони 18 кг, вермішель"Ролтон" 120 пачок, яйця 150 шт., 20 пачок масла) Усі продукти сьогодні будуть роздані дітям-сиротам( 19 чол)
На аукціоні продають майно волинського цукрового заводу
10 Серпня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:36
Заплатить штраф: волинянка потрапила до суду, бо її собака душив сусідських курчат![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
Населення скоротиться вдвічі: Росії загрожує демографічна катастрофа
10 Серпня 2024 22:39
10 Серпня 2024 22:39
У понеділок в Луцьку прощатимуться з Героєм Юрієм Кушніром
10 Серпня 2024 22:11
10 Серпня 2024 22:11
Басейн луцької школи оновлять![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 21:43
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 21:43
Поміняв діджейське приладдя на пульт управління дроном: історія бійця зі сталевої сотки
10 Серпня 2024 21:14
10 Серпня 2024 21:14
ЗСУ підірвали в Чорному морі газову вишку із десятками окупантів. Відео
10 Серпня 2024 20:45
10 Серпня 2024 20:45
На Донеччині загинув воїн з Волині Михайло Водонос
10 Серпня 2024 20:18
10 Серпня 2024 20:18
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.