У Княгининку встановили першу екологічну зупинку. Фото
У селі Княгининок завершили облаштування першої габіонової зупинки.
Про це у Фейсбук повідомила голова Княгининівської ОТГ Олена Твердохліб.
«Перша екологічна зупинка в селі Княгининок встановлена! Далі будуть ще 5 - в Милушах та Зміїнці», - йдеться у повідомленні Олени Твердохліб.
Як повідомлялося, шість екологічних габіонових зупинок у трьох населених пунктах Княгининівської ОТГ встановлять за кошти, надані Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом». Їх встановлять на місці старих зупинок із мозаїки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 8
Лучанин
Показати IP
4 Липня 2018 17:59
Шкода що варяти розірвуть огорожу та почнуть забирати каміння((
Княгинянин до Лучанин
Показати IP
4 Липня 2018 18:22
А якщо і не розірвуть то корозія зїсть ту сітку і каміння рухне, так як воно там без цементу, ще й може когось привалити.
здравомислячий до Лучанин
Показати IP
5 Липня 2018 00:09
По-перше:де назва зупинки?(зупинка встановлена а назви нема!) По-друге:непродумані сидіння для людей.На желізному сидінні довго не посидиш!(яке встановлено на даній зупинці)Всі ставлять на зупинках в основному деревяні сидіння.Непродумано до кінця.Красота-красотою,а ще має ти практично і зручно для людей,а тим більше похилого віку.
Волинянин
Показати IP
4 Липня 2018 18:10
А чому на екологічній зупинці відсутній екологічний напис з назвою екологічного населеного пункту ?
К.лучанин
Показати IP
4 Липня 2018 21:30
Ніяк не второпаю чим же вона екологічна і який позитивний заряд вона дає і який ефект
від неї? Просто гарно виглядає поки нове, і тільки. Якщо споруджену зупинку оголосили
"ЕКОЛОГІЧНОЮ" то значить всі зупинки у ЛУЦЬКУ є неекологічні
Житель Зміїнця
Показати IP
4 Липня 2018 21:54
Пані Олено, а коли буде проведено обіцяне Вами освітлення на вулицю Шастя у Зміїнці?
Саша
Показати IP
5 Липня 2018 12:52
смішно!
зупинка ні про що...
Бомж
Показати IP