USD 41.05 41.38
  • USD 41.05 41.38
  • EUR 41.30 41.55
  • PLN 10.55 10.70

У «Карабасі Барабасі» солянку подали з мухою. Фотофакт

13 Жовтня 2016 12:29
Солянку з мухою подали на обід у "Карабасі Барабасі". Про це Інформаційному агентству Волинські Новини, у рубрику "Повідом новину", написав читач інформагентства Костянтин.

"В закладі "Карабас Барабас" клієнтів годують... мухами! Сьогодні ледь не пообідав солянкою, в якій виявив муху. А були й інші клієнти, які їли ту солянку. Смачного...", - написав він.

За додатковою інформацією ми звернулися до Костянтина. З його слів, інцидент трапився вчора, 12 жовтня, коли він завітав до закладу з другом на обід. За поясненням стосовно наявності мухи у страві Олександр звернувся до офіціанта. Вона запропонувала йому замінити страву, але на питання "На страву з тієї ж самої каструлі?" відповіді він так і не отримав.

Насамкінець замовлення було скасовано, настрій Олександру та його колезі зіпсовано і, зі слів Олександра, бажання відвідувати цей заклад в подальшому відсутнє.


ЧИТАТИ ЩЕ: «Карабас» гуляє, лучани не сплять
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
ми Показати IP 13 Жовтня 2016 12:37
Ти турок! То таке нове блюдо - ДЕЛІКАТЕС! В Україні мяса не вистачає, ось і знаходять вихід! Молодці так тримати!!!
СПРАВЕДЛИВИЙ до ми Показати IP 13 Жовтня 2016 16:48
А хто повірить в те, що зараз уже мухи літають, ну подумайте? На яку тільки гадість не підуть люди, а би тролити
бумеранг до СПРАВЕДЛИВИЙ Показати IP 13 Жовтня 2016 17:08
Ну, певно, заслужили, щоб їх тролили
Крук до СПРАВЕДЛИВИЙ Показати IP 13 Жовтня 2016 20:09
Зайди у там там там мух аж кишить, особливо на булках і на мясі
Анонім до СПРАВЕДЛИВИЙ Показати IP 15 Жовтня 2016 11:47
У мене в квартирі вчора літало декілька мух, проснулись напевне від сонця)
Барабас Показати IP 13 Жовтня 2016 12:51
Аби не з тараканами бо вони хрустять під зубами, а мухи ще можна їсти...
карабас до Барабас Показати IP 13 Жовтня 2016 19:22
я мух запросто можу їсти, аби тільки волосина не попалась, бо я дуже гидливий
лучани Показати IP 13 Жовтня 2016 12:55
Напевно приємно фотографувати мухи.
dimon_petr Показати IP 13 Жовтня 2016 12:57
З чого видно, що то "Карабас Барабас" ? Зі слів відвідувача ? Так само словами можна : підкинути, дезінформувати, фото з Інтернету взяти, один словом "боротись" з конкурентами.. ... ВН про щось гарне, самчне, продуктивне і результативне писали, а то займаєтась "одна бабка сказала... "
Костянтин до dimon_petr Показати IP 13 Жовтня 2016 13:28
Ця подія дійсно мала місце..., є свідки...
до до Костянтин Показати IP 13 Жовтня 2016 16:53
Мала місце, ви там були? Зрозуміло Вас викликали на якесь "серйозне" ЧП просто вас уже неможливо по серйозному в перспективі сприймати. Селяві.
0007 до до Костянтин Показати IP 13 Жовтня 2016 16:58
Я невірю вте, що пишуть не серйозно.
Іринка до dimon_petr Показати IP 14 Жовтня 2016 17:39
Була, то ти? Хватить себе вигороджувати! Визнай то заклад таке саме "г" як і ти.
поліщук Показати IP 13 Жовтня 2016 13:09
дурний ти мнясо їж з мухи,нутурєльне!!!!! ато поросєт мало
777 Показати IP 13 Жовтня 2016 13:30
О, так це ж солянка по-карабаськи)))
Влад Показати IP 13 Жовтня 2016 14:01
Люди , ті що пишуть, що муха це м'ясо . Ви як, з головою дружите? То вже Червяків хавайте.
клієнту Показати IP 13 Жовтня 2016 14:09
Купи собі новий смартфон або навчись робити фото, бо якби не заголовок, то можна подумати, що там було що завгодно, але не муха, схоже на горошинку чи кусок оливки чи ще щось...
Карабас Показати IP 13 Жовтня 2016 14:41
Волинські новини як завжди заказуху робите смішну капець!!! 1) зараз мух вже немає!!!!2) Карабас знаходиться у підвальному приміщенні там немає мух! Вже як пишете щось під заказ то хоть думайте що!!!!
Зайчик до Карабас Показати IP 13 Жовтня 2016 16:19
Ні,ну в підвалі бувають мухи,от то що вони дохнуть від присутнього перманентно смороду прямо падаючи в солянку,це погано,я звернусь в товариство захисту тваринок і комашок!
"вдячні" клієнти до Карабас Показати IP 13 Жовтня 2016 16:21
Вони просто на г*вно злітаються завжди))) Навіть взимку)))
123 до Карабас Показати IP 13 Жовтня 2016 16:23
Мені сподобалось))
до карабаса до 123 Показати IP 13 Жовтня 2016 16:55
Тоді приємного апетиту!
123 до до карабаса Показати IP 13 Жовтня 2016 17:06
Стаття про муху сподобалась)))
Анонім Показати IP 13 Жовтня 2016 15:49
Це сенсація!!!!!!Автора статті на премію Шнобіль.
123 Показати IP 13 Жовтня 2016 15:52
а не простіше просто зробити зауваження "карабасу". Чи в них в кожній тарілці мухи? Робите з мухи слона! Було б про що писати. В мене вдома теж часум муха може впасти в тарілку, так я про це в ВН не пишу!
Вас Показати IP 13 Жовтня 2016 16:13
Додайте в рахунок ту муха
лучанин Показати IP 13 Жовтня 2016 16:48
Один раз був "Карабасі": нагодували вчорашньою "пательнею", ще й божились, що свіжа.
ок до лучанин Показати IP 13 Жовтня 2016 17:09
Та вони дихнути вже не можуть, щоб не збрехати
Інна Показати IP 13 Жовтня 2016 20:11
Мушки це ж така смакота
Оля Показати IP 13 Жовтня 2016 20:12
Ням ням
Незнайомка Показати IP 14 Жовтня 2016 11:11
Так,зараз карабас дуже зіпсувався,у комплексних обідах завжди щось не так.То зелений борщ пересолентй,що аж іісти не хочеться..то узвар кислий! Яне засуджую Карабас,я люблю це місце можна добре поїсти та відпочити,але останнім часом ні обслуговування,ні сиачної їжі.. Офіціанта чекали 15 хвилин,при посадці в 5 столів!