У боях в донецькому аеропорту важко поранили бійця з Волині
![](/resize/450x323/r/files/news/2014/10-06/132289/898cvd.jpg)
Від ураження танковим снарядом виживають одиниці, одним із них став боєць 3-го батальйону ДУК, який отримав пораненняв жорстоких боях при обороні Донецького аеропорту. Про це йдеться на сторінці групи 3-й запасний батальйон ДУК Правого Сектору.
Вже який тиждень підряд, бійці ДУКу утримують оборону Донецького аеропорту. Під шквальним вогнем з-під Градів і танків, наші хлопці відбивають ворожі наступи. Вони є справжнім щитом від проходження противника далі.
Звичайно, недаремно бійців ДУКу прозвали «кіборгами», бо наші воїни мужньо тримаються.
ЧИТАТИ ЩЕ: ВОЛИНСЬКІ БІЙЦІ РОЗПОВІЛИ, ЩО ЇМ ТРЕБА ДЛЯ УТРИМАННЯ АЕРОПОРТУ
У транспортуванні пораненого добровольця з медичним супроводом зголосились допомогти волонтерська організації Поліські Партизани, а також фірма БлагоМед, а саме: виділили реанімобіль, надали лікаря і водія, які забрали добровольця з передової.
Друг Руслан, один із Партизанів, зголосився допомогти в керуванні автомобілем, адже подолати таку відстань одній людині було б дуже важко, тим паче велику роль відіграє час.
Зараз вони знаходяться в дорозі і один з бійців 3-го батальйону, що супроводжує побратима постійно повідомляє нас про стан пораненого.
Медик намагається збити температуру, а також знеболити пошкоджені ділянки тіла. Їхнім завданням є якнайшвидше доставити пораненого в лікарню для подальшого лікування та видалення осколків.
Осторонь не залишилась місцева фірма, Луцькюрсервіс, яка погодилась надати юридичний супровід бійцеві та оформити всі необхідні документи, що є не менш важливим.
«Дякуємо Богу, що Ти даруєш нам таких мужніх людей, як наш боєць, а також, що посилаєш таких от янголів-охоронців, які приходять на допомогу в найвідповідальніший моменті!», - йдеться у повідомленні групи «3-й запасний батальйон ДУК Правого Сектору».
Нагадаємо, нині від Донецького аеропорту залишилась лише назва – адміністративні будівлі та злітно-посадова смуга повністю знищені, приземлятись там можуть хіба вертольоти. Проте, запевняють самі бійці, відремонтувати її не буде проблемою. Терористи і російські війська відчайдушно та безуспішно намагаються вибити сили АТО з території аеропорту, оскільки він є стратегічно важливим об’єктом – це плацдарм для передачі з Росії зброї та продовольства.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Вже який тиждень підряд, бійці ДУКу утримують оборону Донецького аеропорту. Під шквальним вогнем з-під Градів і танків, наші хлопці відбивають ворожі наступи. Вони є справжнім щитом від проходження противника далі.
Звичайно, недаремно бійців ДУКу прозвали «кіборгами», бо наші воїни мужньо тримаються.
ЧИТАТИ ЩЕ: ВОЛИНСЬКІ БІЙЦІ РОЗПОВІЛИ, ЩО ЇМ ТРЕБА ДЛЯ УТРИМАННЯ АЕРОПОРТУ
У транспортуванні пораненого добровольця з медичним супроводом зголосились допомогти волонтерська організації Поліські Партизани, а також фірма БлагоМед, а саме: виділили реанімобіль, надали лікаря і водія, які забрали добровольця з передової.
Друг Руслан, один із Партизанів, зголосився допомогти в керуванні автомобілем, адже подолати таку відстань одній людині було б дуже важко, тим паче велику роль відіграє час.
Зараз вони знаходяться в дорозі і один з бійців 3-го батальйону, що супроводжує побратима постійно повідомляє нас про стан пораненого.
Медик намагається збити температуру, а також знеболити пошкоджені ділянки тіла. Їхнім завданням є якнайшвидше доставити пораненого в лікарню для подальшого лікування та видалення осколків.
Осторонь не залишилась місцева фірма, Луцькюрсервіс, яка погодилась надати юридичний супровід бійцеві та оформити всі необхідні документи, що є не менш важливим.
«Дякуємо Богу, що Ти даруєш нам таких мужніх людей, як наш боєць, а також, що посилаєш таких от янголів-охоронців, які приходять на допомогу в найвідповідальніший моменті!», - йдеться у повідомленні групи «3-й запасний батальйон ДУК Правого Сектору».
Нагадаємо, нині від Донецького аеропорту залишилась лише назва – адміністративні будівлі та злітно-посадова смуга повністю знищені, приземлятись там можуть хіба вертольоти. Проте, запевняють самі бійці, відремонтувати її не буде проблемою. Терористи і російські війська відчайдушно та безуспішно намагаються вибити сили АТО з території аеропорту, оскільки він є стратегічно важливим об’єктом – це плацдарм для передачі з Росії зброї та продовольства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Марка Фейгіна у Росії заочно засудили до 11 років колонії
16 Липня 2024 23:38
16 Липня 2024 23:38
Зеленський ініціював законопроєкт щодо позбавлення державних нагород за підтримку РФ
16 Липня 2024 23:18
16 Липня 2024 23:18
Негода на Волині повалила дерева на дороги і припарковане авто. Фото
16 Липня 2024 23:00
16 Липня 2024 23:00
На Харківщині загинув волинянин Олександр Блаженчук
16 Липня 2024 22:39
16 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині двох довгожительок привітали з 90-річчям
16 Липня 2024 22:22
16 Липня 2024 22:22
Немовля з полового в Кременчуці викрав транссексуал, його затримали
16 Липня 2024 22:02
16 Липня 2024 22:02
Графік вимкнення електроенергії на Волині 17 липня
16 Липня 2024 21:43
16 Липня 2024 21:43
Біля Луцька заборонили продаж алкоголю військовим
16 Липня 2024 21:25
16 Липня 2024 21:25