USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.50 10.70

Третина робочих кас: лучани обурюються роботою «Там Таму»

28 Грудня 2017 08:50
У гіпермаркеті «Там Там» напередодні новорічних свят завжди багато людей, проте з 29 кас працюють лише 9.

Про це Під Прицілом повідомили лучани.

На фото видно, що, незважаючи на великий «наплив» людей, кількість працівників на касах не збільшується, що спричиняє незручності для покупців. Адже саме напередодні Нового року люди масово «штурмують» полиці магазинів і змушені стояти в довжелезних чергах понад півгодини.

Варто зазначити, що така ситуація неодноразово спостерігається у «Там Тамі», і покупці часто залишають негативні відгуки про роботу персоналу гіпермаркету.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Вася Луцький Показати IP 28 Грудня 2017 08:54
Заощаджують на касирах. А ви стійте, стійте...
Анонім Показати IP 28 Грудня 2017 08:55
Там завжди така фігня.
Коля Показати IP 28 Грудня 2017 08:56
Значить не цінують клієнтів, ідіть в інші супермаркети
ага Показати IP 28 Грудня 2017 09:16
якби ходили в колібріси то б в тамтамі черг не було.
Вася Показати IP 28 Грудня 2017 09:29
Там Там збичівся давно. Біля м'ясного відділу неможливо стояти, запах - аж верне, а це ознака неналежної санітарії і зберігання продуктів.
Юрій до Вася Показати IP 28 Грудня 2017 18:06
Може ти Вася вагітний?
Лучанка Показати IP 28 Грудня 2017 09:31
Немає їм конкуренції в місті, вот і не напрягаються сильно
Михаил Показати IP 28 Грудня 2017 09:44
Девять касс - это еще круто! Это они еще постарались! Обычно работает вечером не больше пяти.
123 Показати IP 28 Грудня 2017 10:21
Там там це якесь недорозуміння. Там такі умови праці, що люди масово звільняються! ЗП маленька ще й половина в сіру. Коли вже вони понажираються?
Ілона Показати IP 28 Грудня 2017 10:27
В Там ТАм не раджу ходити, там стільки прострочки
Луцьк Показати IP 28 Грудня 2017 11:08
Йдіть в сільпо або АТБ
Луцьк вечiрнiй до Луцьк Показати IP 28 Грудня 2017 11:22
Або зразу накуй
віктор Показати IP 28 Грудня 2017 11:22
немає чому жалітись. йдіть в інші магазини. тільки при?урки скупляються в там тамі, де все просрочене і смердить.
К.лучанин Показати IP 28 Грудня 2017 11:26
Очевидно причина в НИЗЬКІЙ ЗАРПЛАТІ КАСИРІВ. Така ж сама ситуація в ЕПІЦЕНТРІ. А покупці - громадяни України .що хотіли, щоб безвіз не впливав на це? Люди не хочуть працювати за низьку зарплату. Серед Частини тих покупців в супермаркеті ТАМ-ТАМ є заробітчани і з грошима, в чому я не сумніваюсь. Я не хочу образити інших покупців, але правда життя в Україні така, маємо те що хотіли від ЖИТТЯ ПО НОВОМУ. Візьміть таку категорію як водії. ПЕреважна більщість їх працює в ПОЛЬЩІ бо платять більше. В нас вже не буде кому працювати , шановні, українці.
Смл Показати IP 28 Грудня 2017 22:23
Казали шо там там касир зарплати маленка і графік не сподобалося мало вихідний дали і погодина погана
Шок Показати IP 28 Грудня 2017 23:06
що поробиш,стільки« бідоти» наїхало,що на стоянці авто біля там таму і біля епіцентру і т. д. нема де поставити,і грошей нема,і бензин дорогий,і ціни високі .Щось не так у нашому королівстві.
ніка Показати IP 30 Грудня 2017 14:26
сьогодні в велмарті всі каси працюють .це щось нове !