USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.30 10.60

Трансляція бойових подій у Києві. ОНЛАЙН

18 Лютого 2014 11:16
Активісти Євромайдану розпочали "мирний наступ" – багатотисячну ходу до Верховної Ради.

Мітингувальники змогли подолати кордон внутрішніх військ на вулиці Грушевського і наблизитися до владної установи.
Live streaming video by Ustream


На вулиці Шовковичній силовики застосували світло-шумові гранати. Міліція озброєна помповими рушницями.

Зазначимо, за станом на 10:57, дві жінки отримали ураження гумовими кулями: одна в область серця, інша в обличчя.

Протестувальники знаходять під ногами резинову картеч.

Як повідомлялося, більшість протестувальників - пересічні громадяни, без екіпіровки, з жовто-синіми стрічками.

У зоні подій поганий мобільний зв'язок.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Просто Я Показати IP 18 Лютого 2014 11:37
Країна на межі. Владо, одумайтеся!!!!!!!!!!
арина Показати IP 18 Лютого 2014 12:28
яник, невже ти мало вкрав в народу.Я това купити тобі янек квиток в любу країну світу, тільки їдь звідси.
Марина до арина Показати IP 18 Лютого 2014 14:49
Ну коли у тебе Кличко з Тягнибоком і Яйценюком вкрадуть - то поїдеш вже ти і це точно!!!
читач Показати IP 18 Лютого 2014 14:17
еще немножно, еще чуть-чуть... последний бой, он трудный самый.....
Корінний лучанин Показати IP 18 Лютого 2014 20:56
Це лишній доказ того , що Янукович боїться за свою шкуру! Йому прощення не буде ніколи за жертви на МАЙДАНІ! Його лише Путін може приютити, він купив Януковича. А Янукович продав СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ. Якби президент був розумний, то давно б склав свої повноваження задля збереження спокою та стабільності в Україні. СЛАВА УКРАЇНІ!
західний Показати IP 18 Лютого 2014 21:08
Яник, верни гроші і їдь на ПМЖ в Африку!
українець Показати IP 18 Лютого 2014 22:17
цей абориген так просто не піде. Це хвора людина та й ще прикинувся дуркою. СИла - ось, що змусить його піти. Це людина без совісті і честі.
Тарас Бульба до українець Показати IP 19 Лютого 2014 06:06
Цей ко*ел сам не пиде його гнати треба